Pirmaujanti Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“, nuolat demonstruojanti gerus veiklos rezultatus ir fiksuojanti naujus rekordus, spalio mėn. pasiekė naujus keleivių skaičiaus ir apkrovos koeficiento rodiklius.
Praėjusį mėnesį oro bendrovė visose savo bazėse pervežė 470 800 keleivių, t. y. 11 proc. daugiau nei pernai, o apkrovos koeficientas siekė 84,1 proc. – 5,7 procentinio punkto daugiau nei pernai. Šie skaičiai rodo, kad spalio mėn. keleivių srautas buvo didžiausias per visą aviakompanijos istoriją. Be to, „airBaltic“ iš visų savo bazių atliko 4 160 skrydžių, t. y. 2 proc. daugiau nei 2023 m. spalį.
Taip pat praėjusį mėnesį „airBaltic“ Lietuvoje pervežė 70 tūkst. keleivių ir atliko 705 skrydžius, t. y. 26 proc. daugiau keleivių ir 18 proc. daugiau skrydžių, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tai – didžiausias spalio mėnesio keleivių ir skrydžių skaičius, kada nors užfiksuotas Lietuvoje per visą aviakompanijos istoriją.
„Pastaraisiais mėnesiais fiksavome daugybę mėnesio skrydžių skaičiaus rekordų tiek per vieną mėnesį, tiek apskritai per visą „airBaltic“ istoriją, o tai rodo mūsų nuolatinį augimą. Neseniai pradėjome vykdyti devynis naujus maršrutus artėjančiam žiemos sezonui iš visų trijų Baltijos šalių ir užmezgėme naujas bendro naudojimo partnerystes su gerai žinomomis oro linijų bendrovėmis.
Tokiu būdu siekiame tęsti savo augimo istoriją ir užtikrinti geriausią pasaulinį susisiekimą iš regiono į kitas pasaulio šalis“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.
Šiais metais „airBaltic“ Lietuvoje pervežė 642 000 keleivių ir atliko 6 500 skrydžių.
Šį žiemos sezoną „airBaltic“ pradėjo vykdyti devynis naujus maršrutus iš Baltijos šalių – penkis iš Rygos, du iš Talino ir du iš Vilniaus. Laukdama artėjančio vasaros sezono, oro bendrovė planuoja didelę plėtrą ir pridės 16 naujų krypčių iš Baltijos šalių – keturias iš Rygos, penkias iš Talino ir septynias iš Vilniaus. Šie nauji maršrutai suteikia klientams plačias kelionių galimybes, atitinkančias laisvalaikio, verslo ir tolesnio susisiekimo poreikius.