Nelikite ant ledo: vaizdo registratorius nekainuoja nė €20

Lukas Snarskis

2021-03-04, 18:25 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Nelikite ant ledo: vaizdo registratorius nekainuoja nė €20

Pavasario pradžia vairuotojams yra vienas sudėtingiausių laikotarpių. Abiem kryptimis nuo 0 laipsnių svyruojanti temperatūra reiškia, kad ant kelių netikėtai pradeda formuotis plikledis, galintis lemtis netyčinį automobilio pasisveikinimą su kelio atitvaru. Deja, tai toli gražu ne baisiausia įmanoma situacija. Prastas matomumas ir neatsargūs kitų eismo dalyvių veiksmai gali lemti, kad papuolę į avariją galite nekaltai tapti jos kaltininku, o įrodyti savo tiesą gali tapti neįmanoma. Būtent dėl šios priežasties mūsų skaitytojams nusprendėme pasiūlyti itin pigų, bet kokybišką vaizdo registratorių, kuris jūsų šansus laimėti ginčą padidins daugybę kartų.

Paspaudę šią nuorodą „Mini Dashcam HD” vaizdo registratorių galite įsigyti vos už 16,99 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas, o maža prekės vertė padės išvengti bet kokių mokesčių.

Daugiau apie „Mini Dashcam HD”

„Mini Dashcam HD” savo forma toli gražu neprimena senųjų vaizdo registratorių, kurie atrodė tarsi mažos kamerytės, pritvirtintos priekinio stiklo apatinėje dalyje. Ji gali pasigirti modernia cilindro forma ir nedideliu vaizdo negadinančiu laikikliu. Pastarasis leidžia prietaisą patvirtinti už galinio vaizdo veidrodėlio - toje vietoje ne tik geriau matoma eismo situacija, bet ir praktiškai nė trupučio neribojamas matomumas.

Kitas privalumas - 270 laipsnių kampu besisukiojantis objektyvas. Tokia konstrukcija leidžia labai lengvai parinkti idealų filmavimo kampą ir suteikia platesnes registratoriaus tvirtinimo galimybes - nesvarbu, kaip jį prifiksuotumėte prie stiklo, besisukiojantis cilindras užtikrins padorų vaizdo įrašymą.

Kalbant apie filmavimo kokybę, stebina, jog toks pigus prietaisas sugeba filmuoti net 1080p, o ne žemesne 720p rezoliucija. Tai naudinga, kadangi didesnė raiška leidžia iš didesnio atstumo užfiksuoti kitų eismo dalyvių valstybinius numerius ir kitą informaciją. Maža to, gamintojas sugebėjo šį įrenginį aprūpinti naktinio matymo funkcija, tad vaizdas bus registruojamas, net vairuojant tamsiu paros metu

Kompanija pabrėžia, jog objektyvas yra plataus 140 laipsnių kampo, todėl filmuotoje medžiagoje bus matomos visos eismo juostos ir jomis važiuojančiųjų manevrai.

Galiausiai pasidžiaugti galima ir G sensoriaus buvimu. Šis jutiklis geba aptikti, kada jūsų automobilis patyrė susidūrimą ir akimirksniu užrakinti incidento filmuotą vaizdo medžiagą. Taip ją pasiekti galėsite saugiau ir patogiau.

Na, o pabaigai vertėtų užsiminti, jog „Mini Dashcam HD” puikiai subalansuotas lietuviškam klimatui - jis geba veikti nuo -40 iki 80 laipsnių Celsijaus temperatūros diapazone, tad jį nebaisu palikti žiemos nakčiai ar saulės atokaitoje.

Kaip jau minėjome, Paspaudę šią nuorodą „Mini Dashcam HD” vaizdo registratorių galite įsigyti vos už 16,99 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas, o maža prekės vertė padės išvengti bet kokių mokesčių. Išties puikus pasiūlymas už keliolika eurų įsigyti kasdienybėje itin naudingą prietaisą.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas