Nepraleiskite progos kelionėms: ideali proga įsigyti lėktuvo bilietus už itin žemą kainą

Lukas Snarskis

2022-01-28, 15:10 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Nepraleiskite progos kelionėms: ideali proga įsigyti lėktuvo bilietus už itin žemą kainą

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” šeštadienį (sausio 29 d.) skelbia nuolaidą 20 000 atrinktų bilietų – juos bendrovė siūlo vos už 4.99 EUR, neįskaitant administravimo mokesčio. Kaina galioja atrinktiems skrydžiams, vyksiantiems iki kovo 31 d.

Ketinantiems pasinaudoti pasiūlymu, „Wizz Air“ taip pat rekomenduoja naudotis nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant „Wizz Air“ tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacijos apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.


„Wizz Air“ visiems keleiviams pataria į savo rezervaciją įtraukti „WIZZ Flex“ paslaugą. Pasirinkę šią paslaugą keleiviai gali būti tikri, kad pasikeitus aplinkybėms ar prireikus keisti skrydžio datą ar tikslą, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui.

Nuo pandemijos pradžios “Wizz Air” taiko papildomas higienos priemones, kurios užtikrina keleivių ir įgulos saugumą. Įlaipinimo ir išlaipinimo metu rekomenduojama laikytis saugaus atstumo, norint sumažinti nebūtinų fizinių kontaktų tikimybę oro uoste, keleiviai raginami į skrydžius registruotis ir visas papildomas paslaugas (pvz. registruotą bagažą) užsisakyti internetu. „Wizz Air“ naudoja „Hepa“ filtrus, kurie iš bendrovei priklausančių orlaivių salono oro išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų, viso skrydžio metu keleiviai ir įgulos nariai privalo dėvėti veido kaukes.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas