Norintiems įsigyti geriausią elektrinį paspirtuką: „Xiaomi“ naujiena dabar parduodama kone 50€ pigiau nei Lietuvoje!

Lukas Snarskis

2020-10-31, 16:30 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Norintiems įsigyti geriausią elektrinį paspirtuką: „Xiaomi“ naujiena dabar parduodama kone 50€ pigiau nei Lietuvoje!

Kinijos kompanija „Xiaomi“ be išmaniųjų telefonų kuria ir elektrinius paspirtukus, kurie yra itin populiarūs ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Bendrovė jau yra pristačiusi ne vieną modelį, o dar visai neseniai pademonstravo ir „Xiaomi Mijia 1S“, kuris yra visiems gerai žinomo „M365“ modelio atnaujinimas.

Šiandien turime pasiūlymą tiems, kurie nori pasiruošti kitai vasarai ir dar papildomai sutaupyti pinigų. Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galima įsigyti naująjį „Mijia Scooter 1S“ vos už 359 eurus, o tai yra kone 50 eurų pigiau nei perkant Lietuvoje. Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o prieš atsiskaitant suveskite nuolaidos kodą CC1SB. Verta paminėti ir tai, jog produktas atkeliauja iš Vokietijos sandėlių, todėl savo pirkinį gausite labai greitai. Kaip jau minėjome, „Mijia Scooter 1S“ įsigyti galite paspaudę čia, o žemiau – papildoma informacija apie šį paspirtuką.

Puikus paspirtukas už puikią kainą: „Xiaomi“ naujiena į Jūsų namus atkeliaus vos per keletą dienų!

Nors tai naujausias gamintojo produktas, jo dizainas beveik nesiskiria nuo pirmtako. Tačiau tai yra geras dalykas, nes senasis „M365” tapo rinkos standartu, kurį dar tik bando nukopijuoti konkurentai. Stilinga forma, modernūs raudoni akcentai ir tas pats kompaktiškas bei tvirtas, 100kg sveriantį žmogų atlaikantis korpusas. Beje, jis labai lengvai susilanksto, todėl paspirtuką lengvai galėsite transportuoti automobiliu ir ar neštis į biurą (jei tai darysite, džiaugsitės vos 12,5kg siekiančiu svoriu).

Maloni „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” naujovė - patobulintas LED ekranas ant vairo, kuris yra kur kas greitesnis ir gali parodyti klaidas, jei kuri nors paspirtuko dalis funkcionuoja netinkamai. Jame taip pat atvaizduojamas įkrovos lygis, greitis ir kiti parametrai. Priekinėje vairo kolonėlės dalyje montuojamas didelis šviestuvas, sudarytas iš mažų LED lempučių. Jis tamsoje apšviečia 6m atstumu esantį kelią, tad „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” galėsite važinėti net ir naktimis.

Naujasis modelis siūlo ir patobulintą elektrinį variklį. Jis yra 500W galios ir gali pasiekti didesnį 25km/h greitį. Dėl šios priežasties pagerėjo ir važiavimas į įkalnes, todėl važiavimas kalnuotose vietovėse bus kur kas sklandesnis ir malonesnis. Gamintojas deklaruoja, kad naujasis variklis yra itin patikimas - be jokio remonto gali veikti mažiausiai 3000 važiavimo valandų.

„Xiaomi” nusprendė pakeitimų atlikti ir baterijos fronte. Nuvažiuojamas 30km atstumas vienu įkrovimu beveik nesiskiria nuo senesnio modelio, tačiau baterijos nuo šiol yra kur kas saugesnės ir patikimesnės. Beje, jas įkrauti galima ne tik iš elektros lizdo, bet ir stabdant kinetinės energijos regeneracijos stabdžiu. Na, o jei nusprendėte vykti į ilgesnę išvyką ir jums itin svarbi akumuliatoriaus ištvermė, siūlomas „ECO” režimas, perpus sumažinantis maksimalų greitį, bet veiksmingai pailginantis nuvažiuojamą atstumą.

Saugią ir malonią kelionę užtikrina 8,5 colio pripučiamos padangos. Kiti gamintojai renkasi beores padangas, kurios nebus pradurtos mieste pasitaikančiomis butelių šukėmis ar vinimis, tačiau paspirtuko savininkas, kiekvienąkart važiuodamas akmenuotu grindiniu, rizikuos pamesti dantis. Užpakalinį paspirtuko ratą stabdo mechaninis diskinis stabdis, o priekinį - minėtoji regeneracinė E-ABS sistema.

Kaip jau minėjome, naująjį „Mijia Scooter 1S“ vos už 359 eurus, o tai yra kone 50 eurų pigiau nei perkant Lietuvoje. Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o prieš atsiskaitant suveskite nuolaidos kodą CC1SB. Verta paminėti ir tai, jog produktas atkeliauja iš Vokietijos sandėlių, todėl savo pirkinį gausite labai greitai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas