Pamirškite elektrinius paspirtukus: „FIIDO“ siūlo įsigyti puikų dviratį su nemokamu pristatymu iš Lenkijos sandėlių!

Lukas Snarskis

2020-12-09, 10:55 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Pamirškite elektrinius paspirtukus: „FIIDO“ siūlo įsigyti puikų dviratį su nemokamu pristatymu iš Lenkijos sandėlių!

Elektriniai dviračiai ir paspirtukai per pastaruosius metus tapo itin populiarūs ir daugelis mūsų jau turi įsigiję vienokį ar kitokį produktą. Sunku būtų suabejoti, jog „Xiaomi“ yra vienas pirmųjų pasirinkimų šioje rinkoje, tačiau ir be šio gamintojo prietaisų galima rasti tikrai gerų opcijų.

„FIIDO” galbūt lietuviams nėra labai gerai žinomas gamintojas, tačiau Kinijoje jis jau spėjo pagarsėti kaip itin kokybiškų elektrinių dviračių prekės ženklas. Bendrovė nesimėto tarp skirtingų produktų gamybos, tad visus savo resursus išnaudoja būtent elektrinių dviračių tobulinimui ir kūrimui. Dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ galima įsigyti „FIIDO D11“ elektrinį dviratį, kurio kaina siekia 806,39 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKB513S. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia, o žemiau rasite ir mūsų rekomenduojamo elektrinio dviračio didžiausius privalumus.

Geriausias elektrinis dviratis - už centus ir iš Lenkijos sandėlio

„FIIDO D11” yra vienas bendrovės flagmanų ir tai galima pastebėti vien iš dizaino. Šis dviratis atrodo kur kas geriau nei jo kiniški broliai, primenantys ne dviračius, o peraugusius elektrinius paspirtukus ar tuos kelioninius mažaračius. Solidus ir tvirtas aliuminio rėmas bus ilgaamžis, neturės korozijos problemų ir atlaikys net ir daugiau sveriančius asmenis. Visgi geriausia dalis yra tai, jog „FIIDO D11” rėmas per vidurį gali būti sulenkiamas, taip stipriai sumažinant dviračio matmenis ir leidžiant jį pasiimti į kelionę.

Kadangi gamintojas „FIIDO D11” pozicionuoja kaip komfortišką ir ilgoms kelionėms skirtą transporto priemonę, neįmanoma nepastebėti didžiulių ir plačių 20" padangų. Jos padės kur kas užtikrinčiau važiuoti per kelio nelygumus, žvyrą, purvą ir bet kokį kitą paviršių.

Kalbant apie techninius duomenis, svarbu paminėti 250W galios elektrinį motorą. Galbūt iš pirmo žvilgsnio pajėgumas neatrodo didelis, tačiau, kompanijos teigimu, dviratyje montuojama 7 bėgių „Shimano” sistema leidžia transporto priemonei važiuoti ne prasčiau, nei joje sumontavus 450W variklį.

Kita vertus, juk dviratis yra dviratis ir kartais norisi tiesiog paminti pedalus, o ne važiuoti lyg kokiu mopedu. „FIIDO” pagalvojo ir apie tai - dviračio savininkas gali rinktis iš 3 važiavimo režimų: visiškai mechaninio (tik minant pedalus), pusiau elektrinio (variklis padeda pedalus minti lengviau) ir visiškai elektrinio.

„FIIDO D11” viduje montuojama didžiulė 11,6Ah baterija pasižymi dideliu 85% efektyvumu ir leidžia nuvažiuoti net iki 100km vienu įkrovimu. Nors tokiam atstumui pasiekti greičiausiai reikėtų idealių važiavimo sąlygų, akumuliatoriaus suteikiamas 60km atstumas realiame gyvenime skamba išties įspūdingai. Tik pagalvokite, kiek kartų pirmyn ir atgal galėtumėte suvažinėti į darbą ar išsiruošti į kokį didelį žygį. Maloni detalė yra tai, kad akumuliatorius montuojamas sėdynės stove, todėl nebūtina dviračio temptis į biurą - pakanka išimti sėdynę ir ją pasiimti su savimi. Be to, tai veikia ir kaip papildoma apsauga - piktavaliams kils kur kas mažesnė pagunda nugvelbti sėdynės neturintį netipiškai atrodantį dviratį.

Gera žinia ir tai, jog „FIIDO D11” pirkėją pasiekia visiškai paruoštas naudojimui. Jame yra ir greitį bei įkrovą rodantis ekranėlis, apšvietimo sistema ir svarbiausia - galingi stabdžiai. Turėdama galvoje dviračio klasę, kompanija nusprendė nepagailėti pinigų ir sumontuoti dvigubus diskinius stabdžius tiek priekyje, tiek gale. Tai stipriai padidina stabdymo efektyvumą lekiant nuo kalno ar netikėtai išnirus nenumatytai kliūčiai.

Pasvėrus viską, „FIIDO D11” yra puikus pasirinkimas - jis kainuoja mažiau nei kokybiškas kasdienis dviratis be elektrinio variklio bei siūlo didelį universalumą, kuriam prilygti negali praktiškai niekas. Juo labiau, kai šiuo metu jį galite įsigyti už puikią kainą.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas