Paverskite artėjančią vasarą kitokia: įsigykite nuostabų elektrinį dviratį už patrauklią kainą ir pasiruoškite kelionėms!

Lukas Snarskis

2021-05-14, 14:20 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Paverskite artėjančią vasarą kitokia: įsigykite nuostabų elektrinį dviratį už patrauklią kainą ir pasiruoškite kelionėms!

Vasara jau ne už kalno, o tai reiškia, kad jau reikėtų būti pasiruošus šiltajam sezonui. Niekam ne paslaptis, kad vasara – dviračių sezono metas. Šia proga savo skaitytojams norėtume pasiūlyti puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižymintį elektrinį dviratį, kuris išsiskiria savo galia, patogumu ir galimais įveikti kilometrais.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galite įsigyti „Samebike L026-WHFT“ elektrinį dviratį, kurio kaina siekia tik 764,99 euro, o geriausia dalis yra ta, jog ši dviratė transporto priemonė atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio. Tai reiškia, kad Jums papildomai nereikės mokėti jokių mokesčių bei dviratį gausite itin greitai. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o žemiau rasite daugiau informacijos apie „Samebike“ produktą.

„Samebike L026-WHFT ” siūlo vienas geriausių specifikacijų už savo kainą, tačiau gamintojas sugebėjo nepataupyti dizaine ir medžiagose. Dviračio rėmas yra ypač solidus, kadangi gaminamas iš tvirčiausio aliuminio lydinio, vairas, sėdynė ir kitos dalys pritvirtinti lyg kokiame „Mercedes” automobilyje - maksimaliai tvirtai bei taip, kad nebarškėtų ir nelūžtų. Maža to, dėl išskirtinio konstrukcijos tvirtumo „Samebike L026-WHFT ” galės važinėti ne tik lengvi paaugliai, bet ir asmenys, sveriantys net iki 150 kg - tokį svorį vežti gali toli gražu ne visi pigesni elektriniai dviračiai. Na, o solidų įspūdį pabaigia moderni pilka arba vasariška pilka spalvos.

Visgi geriausia dalis yra tai, jog „Samebike L026-WHFT” rėmas per vidurį gali būti sulenkiamas, taip stipriai sumažinant dviračio matmenis ir leidžiant jį pasiimti į kelionę. Beje, dviratis sveria tik tiek, kiek įprastas kelioninis lagaminas , todėl jį nesunkiai įkelsite į automobilio bagažinę, o esant reikalui - panešite.

Neįmanoma nepastebėti ir šiek tiek storesnių, nei įprasta, padangų - jos leidžia keliu važiuoti kur kas stabiliau per lietų, žvyrą ir geriau sugeria nelygumus, todėl net ir po ilgos kelionės nejausite nugaros skausmų. Prie važiavimo komforto prisideda ir stora amortizuota sėdynė, kuri leis pasijusti lyg sėdint ant karaliaus sosto.

Kalbant apie techninius duomenis, svarbu paminėti net 500W galios elektrinį motorą, kuris leis akimirksniu net ir kalnuotose vietovėse pasiekti maksimalų 35km/h greitį. Žodžiu, tikrai neteks dviračio kada nors vilkti į kalną. Prie to prisideda ir kokybiška 21 bėgių „Shimano” sistema.

Kita vertus, juk dviratis yra dviratis ir kartais norisi tiesiog paminti pedalus, o ne važiuoti lyg kokiu mopedu. „Samebike” pagalvojo ir apie tai - dviračio savininkas gali rinktis iš 3 važiavimo režimų: visiškai mechaninio (tik minant pedalus), pusiau elektrinio (variklis padeda pedalus minti lengviau) ir visiškai elektrinio.

Kalbant apie nuvažiuojamą atstumą, svarbu 48V 10AH bateriją, kuri leidžia nuriedėti 40-80 km, priklausomai nuo važiavimo režimo ir vietovės kalnuotumo. Gera žinia ir tai, jog „Samebike L026-WHFT” pirkėją pasiekia visiškai paruoštas naudojimui. Jame yra ir greitį bei įkrovą rodantis ekranėlis, telefono laikiklis su USB įkrovimo jungtimi, apšvietimo sistema ir svarbiausia - galingi stabdžiai. Turėdama galvoje dviračio klasę, kompanija nusprendė nepagailėti pinigų ir sumontuoti dvigubus diskinius stabdžius tiek priekyje, tiek gale. Tai stipriai padidina stabdymo efektyvumą lekiant nuo kalno ar netikėtai išnirus nenumatytai kliūčiai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas