Pradėkite vasarą su trenksmu: „Xiaomi” elektrinis paspirtukas pigus kaip oras

Lukas Snarskis

2021-05-06, 20:51 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Pradėkite vasarą su trenksmu: „Xiaomi” elektrinis paspirtukas pigus kaip oras

Netikėtai atėjo geri orai, miestai pamažu atsidarinėja, tačiau jūs neturite, kuo lėkti į bundančią gamtą? Dviratis - ne modernu ir griozdiška, riedučiai ar riedlentė - už lango jau seniai nebe 2005 metai, tad belieka rinktis tai, kas atitinka visas šiandienos tendencijas ir leidžia riedėti moderniai - naujo modelio „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” paspirtukas.

Paspaudę šią nuorodą paspirtuką įsigysite vos už 338,4 euro. Pristatymas vykdomas iš Lenkijos, tad prekė jus pasieks greitai ir be jokių mokesčių.

Daugiau apie „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S”

Nors tai naujausias gamintojo produktas, jo dizainas beveik nesiskiria nuo pirmtako. Tačiau tai yra geras dalykas, nes senasis „M365” tapo rinkos standartu, kurį dar tik bando nukopijuoti konkurentai. Stilinga forma, modernūs raudoni akcentai ir tas pats kompaktiškas bei tvirtas, 100kg sveriantį žmogų atlaikantis korpusas. Beje, jis labai lengvai susilanksto, todėl paspirtuką lengvai galėsite transportuoti automobiliu ir ar neštis į biurą (jei tai darysite, džiaugsitės vos 12,5kg siekiančiu svoriu).

Maloni „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” naujovė - patobulintas LED ekranas ant vairo, kuris yra kur kas greitesnis ir gali parodyti klaidas, jei kuri nors paspirtuko dalis funkcionuoja netinkamai. Jame taip pat atvaizudojamas įkrovos lygis, greitis ir kiti parametrai. Priekinėje vairo kolobėlės dalyje montuojams didelis šviestuvas, sudarytas iš mažų LED lempučių. Jis tamsoje apšviečia 6m atstumu esantį kelią, tad „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” galėsite važinėti net ir naktimis.

Naujasis modelis siūlo ir patobulintą elektrinį variklį. Jis yra 500W galios ir gali pasiekti didesnį 25km/h greitį. Dėl šios priežasties pagerėjo ir važiavimas į įkalnes, todėl važiavimas kalnuotose vietovėse bus kur kas sklandesnis ir malonesnis. Gamintojas deklaruoja, kad naujasis variklis yra itin patikimas - be jokio remonto gali veikti mažiausiai 3000 važiavimo valandų.

„Xiaomi” nusprendė pakeitimų atlikti ir baterijos fronte. Nuvažiuojamas 30km atstumas vienu įkrovimu beveik nesiskiria nuo senesnio modelio, tačiau baterijos nuo šiol yra kur kas saugesnės ir patikimesnės. Beje, jas įkrauti galima ne tik iš elektros lizdo, bet ir stabdant kinetinės energijos regeneracijos stabdžiu. Na, o jei nusprendėte vykti į ilgesnę išvyką ir jums itin svarbi akumuliatoriaus ištvermė, siūlomas „ECO” režimas, perpus sumažinantis maksimalų greitį, bet veiksmingai pailginantis nuvažiuojamą atstumą.

Saugią ir malonią kelionę užtikrina 8,5 colio pripučiamos padangos. Kiti gamintojai renkasi beores padangas, kurios nebus pradurtos mieste pasitaikančiomis butelių šukėmis ar vinimis, tačiau paspirtuko savininkas, kiekvienąkart važiuodamas akmenuotu grindiniu, rizikuos pamesti dantis. Užpakalinį paspirtuko ratą stabdo mechaninis diskinis stabdis, o priekinį - minėtoji regeneracinė E-ABS sistema.

Kaip jau minėjome, pspaudę šią nuorodą paspirtuką įsigysite vos už 338,4 euro. Pristatymas vykdomas iš Lenkijos, tad prekė jus pasieks greitai ir be jokių mokesčių.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas