Šie paspirtukai aplinkinius privers išsižioti: atrodo kaip pagaminti ateivių, o kaina - glosto širdį

Lukas Snarskis

2021-07-30, 17:40 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Šie paspirtukai aplinkinius privers išsižioti: atrodo kaip pagaminti ateivių, o kaina - glosto širdį

le„Xiaomi”, prieš keletą metų pristačiusi elektrinį „M365” paspirtuką, rodos, nustatė naują rinkos standartą. Kiekvienas save gerbiantis Kinijos gamintojas turėjo pasiūlyti kažkokį panašų ratuotį, kurio formos ir techniniai duomenys akivaizdžiai atrodytų nusirašyti nuo „M365”. Tačiau pastaruoju metu paspirtukų kompanijos išsivaduoja iš šios hipnozės ir pradėjo štampuoti „Mad Max” filmo vertus gaminius, kurių porą šiandien norime pasiūlyti savo skaitytojams.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę WII20BZS1 nuolaidos kodą, 45km/h greitį pasiekiantį 1000W galios „Bezior S1” paspirtuką galite įsigyti vos už 557,80 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas iš Lenkijos sandėlio, todėl prekė jus pasieks greitai ir be jokių papildomų mokesčių.

Tuo metu norintiems visiško ekskliuzyvo siūlome spausti šią nuorodą, suvesti WII30BZS2 nuolaidos kodą ir vos už 997,55 euro įsigyti daugiau nei dvigubai galingesnį, 2400W galios „Bezior S2”. Į kainą taip pat įskaičiuotas siuntimas iš Lenkijos sandėlio.

Daugiau apie „Bezior S1”

Nors „Bezior S1” kainuoja panašiai kaip ir bet koks kitas elektrinis paspirtukas, jis atrodo tarsi pagamintas kitoje planetoje. Atominį sprogimą atlaikyti galintis metalinis rėmas, 10 colių bekelės padangos ir sportinį automobilį primenantys stabdžių diskai atrodo mažų mažiausiai neįprastai, tačiau sunku paneigti, jog tai iš tiesų itin tvirtas daiktas.

Pavyzdžiui, nepaisant to, jog „Bezior S1” rėmas gali būti nulenktas kaip ir kitų elektrinių paspirtukų, kad būtų lengviau transportuoti, jis gali atlaikyti net 120 kg sveriantį paspirtukininką, kas rinkoje išties yra neįprastas dalykas.

Panašiai yra ir su sėdyne. Ant pado esanti patogi kėdutė leis maksimaliai komfortiškai riedėti į darbą ar iš jo, praktiškai nejuntant kelio nelygumų - tuo rūpinasi sėdynėje esantys amortizatoriai. Gal iš tiesų paspirtukai pamažu tampa motorolerių pakaitalais?

Tačiau smagumai tik nuo čia ir prasideda. „Bezior S1” montuojamas net 1000W elektrinis motoras leidžia įsibėgėti iki net 45 km/h. Tuo metu bekelei pritaikytos padangos užtikrins, kad galėtumėte važiuoti žvyrkeliais, pievomis ir miškų takais, nebijodami bet kurią sekundę virsti ant šono.

Tam kad ilgi atstumai nebūtų baisūs, gamintojas storame paspirtuko pade sumontavo 13Ah bateriją, kurios pakanka nuriedėti 30-50km, priklausomai nuo vietovės kalnuotumo, kelio dangos ir keleivio svorio. Toks skaičius leidžia „Bezior S1” vadinti visaverte transporto priemone, kuri bent jau vasaromis mieste gali visiškai pakeisti automobilį ar viešąjį transportą.

Na, o tam kad lėkdami nenusisuktumėte sprando, „Bezior” paspirtuką aprūpino dvigubais diskiniais stabdžiais, kurių stabdymo galia daugiau nei įspūdinga.

Iš malonių smulkmenų galima paminėti greitį rodantį ekranėlį, užvedimą raktu bei itin galingą žibintą, leisiantį komfortiškai važinėti tamsiu paros metu, pavyzdžiui, į naktinį žygį.

Viską pasvėrus, „Bezior S1” yra tiesiog nuostabus pasirinkimas tiems, kam jau iki gyvo kaulo įgriso miestą užtvindę vienodi elektriniai paspirtukai, ir tiems, kas už tą pačią sumą nori daug galingesnio ir ilgaamžiškesnio daikto, traukiančio aplinkinių akis.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę WII20BZS1 nuolaidos kodą, 45km/h greitį pasiekiantį 1000W galios „Bezior S1” paspirtuką galite įsigyti vos už 557,80 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas iš Lenkijos sandėlio, todėl prekė jus pasieks greitai ir be jokių papildomų mokesčių.

Tuo metu norintiems visiško ekskliuzyvo siūlome spausti šią nuorodą, suvesti WII30BZS2 nuolaidos kodą ir vos už 997,55 euro įsigyti daugiau nei dvigubai galingesnį, 2400W galios „Bezior S2”, galintį pasiekti net 65 km/h greitį. Į kainą taip pat įskaičiuotas siuntimas iš Lenkijos sandėlio

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas