Tokios nuolaidos taikomos tikrai ne kasdien: puikus „Xiaomi“ ekosistemai priklausantis el. paspirtukas parduodamas už juokingą kainą

Lukas Snarskis

2023-08-20, 16:00 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų

Vasara jau senokai baigėsi, o įsibėgėjant rudens sezonui – puiki galimybė pasiruošti kitų metų šiltajam sezonui. Elektriniai paspirtukai yra neatsiejama daugelio mūsų vasaros transporto priemonė, o dabar itin palankus metas įsigyti vieną ir Jums. Ieškote pigaus varianto? Mes turime Jums specialų pasiūlymą!

Tokios nuolaidos taikomos tikrai ne kasdien: puikus „Xiaomi“ ekosistemai priklausantis el. paspirtukas parduodamas už juokingą kainą

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galite įsigyti „NAVEE N65“ elektrinį paspirtuką, kurio kaina siekia tik 479 eurai, o tam tereikia nurodyti nuolaidos kodą TCGN65H. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir įsigyti 500W varikliu aprūpintą įrenginį – spauskite čia.

NAVEE N65 elektrinis paspirtukas

Visų pirma, „NAVEE N65“ yra „Xiaomi“ ekosistemos produktas, kuris iš pradžių debiutavo sutelktinio finansavimo platformoje, o dabar jau prieinamas ir elektroninėse parduotuvėse. Tai automatiškai sufleruoja, kad šis produktas yra kokybiškas ir turėtų būti vertas jūsų dėmesio.

Vienas didžiausių „NAVEE N65“ privalumų – unikalus sulankstymo mechanizmas. Elektrinis paspirtukas aprūpintas itin paprastai pasukamu vairu, kas sumažins užimamą transportavimo vietos plotą. Tai turbūt kompaktiškiausiai sulankstomas paspirtukas visoje rinkoje. Tiesa, jo svoris siekia 23,5 kg, tačiau taip yra dėl metalinio korpuso, o taip pat ir galingo variklio bei talpios baterijos.

Priekiniame „NAVEE N65“ įmontuotas 500W galios variklis, kuris veikia itin sklandžiai, o tuo pačiu ir tyliai. Maksimalus šio elektrinio paspirtuko greitis siekia 25 km/h. Prie galinio rato rasime ir diskinius stabdžius. Verta pastebėti, jog šis prietaisas turi ir visus reikiamus atšvaitus ir šviesas, todėl juo keliauti galėsite ir tamsiu paros metu.

Kalbant apie „NAVEE“ paspirtuko bateriją, jos talpa siekia 48V 12.5A, o pilno įkrovimo turėtų pakakti įveikti nuo 30 km iki 65 km. Žinoma, viskas priklauso nuo to kaip jūs važiuosite. Pilnas akumuliatoriaus įkrovimas trunka maždaug 6-7 valandas.

Verta paminėti ir tai, jog ši transporto priemonė aprūpinta 10 colių pneumatinėmis pripučiamomis padangomis su pakankamai giliu protektoriumi.

Kaip jau minėjome, „NAVEE N65“ elektrinį paspirtuką dabar galima įsigyti tik už 479 eurus, o tam tereikia nurodyti nuolaidos kodą TCGN65H. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir įsigyti 500W varikliu aprūpintą įrenginį – spauskite čia.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas