Kultinis „DeLorean DMC-12“ sugrįžta: aiškėja, kada galime išvysti filme išgarsėjusio šedevro atnaujinimą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Kultinis „DeLorean DMC-12“ sugrįžta: aiškėja, kada galime išvysti filme išgarsėjusio šedevro atnaujinimą Photo caption

Didžiulio populiarumo devintojo dešimtmečio filme „Atgal į ateitį“ sulaukęs „DeLorean Motor Company“ sukurtas DMC-12 automobilio modelis jau netrukus gali sugrįžti į gatves. Kalbos apie šio legendinio automobilio sugrįžimą sklando dar nuo 2016 metų, tačiau naujausia informacija – intriguojanti.

Dar praėjusiais metais buvo pasirodę gandų, jog „DeLorean DMC-12“ gali sugrįžti į rinką kaip elektrinė transporto priemonė. Dabar aiškėja, kad šie gamintojo planai gali tapti realybe. Ir greičiau nei galite pagalvoti. Pranešama, kad elektrinė „DeLorean DMC“ versija gali pasirodyti dar šiemet.

Nors „DeLorean Motor Company“, kuri ir sukūrė DMC-12, savo veiklą baigė dar 1982 metais, tačiau 1995 metais šią bendrovę atkūrė mechanikas Stephenas Wynne‘as. Brito vadovaujama kompanija šiuo metu yra laikoma kaip didžiausia pasaulyje bendrovė, kuri tiekia „DeLorean“ skirtas dalis bei užsiima jų restauracija.

S.Wynne‘as apie planus iš naujo pristatyti „DeLorean DMC-12“ prakalbo dar 1997 metais, o tuometinis planas buvo išleisti ribotą kiekį modelių. Šiandien šios kalbos ir vėl atgijo, o apie tai buvo pasidalinta ir oficialioje „DeLorean Motor Company“ paskyroje „Twitter“ tinkle.

Kaip galite matyti, socialiniame tinkle pasirodęs pranešimas nesuteikia daug informacijos. 15 sekundžių vaizdo įraše galima matyti, jog „DeLorean“ naujiena turės identiškas formas kaip ir jo pirmtakas ir net neabejojama, kad tai bus elektrinis variantas.

Priminsime, kad kalbų apie legendinio DMC-12 modelio sugrįžimą buvo pasirodę ir praėjusiais metais. Tuomet, socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje „Italdesign“ buvo paskelbtas pranešimas, skirtas šio automobilio 40 metų jubiliejui paminėti, o jame – ir naujasis variantas, kuris labai primena tai ką dabar išplatino „DeLorean Motor Company“. Tuomet buvo spėliojama, kad „Italdesign“ gali dirbti kartu su brito atkurta kompanija, jog būtų pristatytas elektrinis automobilio modelis.

Error occurred