„AMD“ pateikė atsaką „Nvidia“: pradės gaminti... dviračius

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„AMD“ pateikė atsaką „Nvidia“: pradės gaminti... dviračius Photo caption

Praėjusią savaitę „Nvidia“ paskelbė apie „RTX 30“ serijos vaizdo plokštes. Ši serija pasižymės palyginti nedidele kaina, palyginus su savo pirmtakais, o tai ir sukelia didžiausią problemą „AMD“. Paskutinius keletą metų pastarieji konkuravo ne galios, o kainos atžvilgiu. Pavyzdžiui prieš keltą metų pasirodžiusios „Radeon 580“ plokštės naudojamos „crossfire“ principu turėtų geriau veikti nei „Nvidia 1080ti“. Na bent jau taip buvo skelbiama, tačiau ta teorija ne visiškai taip veikė praktikoje. Žinoma kaina buvo ženkliai mažesnė, o ir dvi „580“ veikė panašiai kaip „1080ti“, tačiau vis tiek jai neprilygo. O pasirodžius „RTX 30“ serijos galimai kainai, „AMD“ nusprendė savo veiklą panaudoti šiek tiek kitaip.

„AMD“ nuo vaizdo plokščių pasinėrė į visai naują šaką, tai yra transportą, o dar tiksliau dviračius. Skamba neįtikėtinai, tačiau tai yra tiesa. Šiuo metu galima rinktis iš dviejų jų rūšių: „AMD Custom Cruiser“, kuris neturi bėgių ir yra stabdomas minant pedalus atgal ir „AMD Custom Mountain Bike“, kuriame yra riešais perjungiama 21 pavara, amortizatoriai ir rankiniai stabdžiai. Nėra aišku ar tie dviračiai yra skirti kasdieniam naudojimui, o labiau kaip atributika. Nors tai ir nėra taip technologiškai įspūdinga, kaip pavyzdžiui „RX 5300“ vaizdo plokštė, tačiau kiekvienas tikrai „AMD“ fanas turėtų norėti tokį dviratį įsigyti.

Šiuo metu abu dviračiai yra prieinami tik Jungtinėse Amerikos Valstijose ir jų kaina prasideda nuo 250 dolerių (+50 dol. siuntimas). Galima rinktis iš įvairių rėmo ar ratų spalvų, tačiau dviračių pagrindas išlieka toks pat.

Na, o kol laukiame tikrojo įmonės atsako į „Nvidia RTX“ seriją, kūrėjai pradėjo ruoštis ir tikrajam atsakui. Kelios to užuomazgos jau yra matomos „AMD“ tematika pasidabinusiame „Fortnite“ žemėlapyje. Tačiau po „Nvidia“ praeitos savaitės naujienų nėra tikėtina, kad konkurentai greitu metu pasiūlys kažkokią alternatyvą tiek kainos ir tiek kokybės atžvilgiu. Na, o kol kas galime pasidžiaugti tik „AMD“ dviračiais.

Error occurred