„Audi“ turės naują pardavimų vadovą Europoje, kuris atkeliauja iš „Porsche“

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Audi“ turės naują pardavimų vadovą Europoje, kuris atkeliauja iš „Porsche“ Photo caption

Vokietijos automobilių milžinės „Volkswagen“ įvyko naujų vadovų paskyrimas, o tai palietė prekinį ženklą „Audi“. Kompanijos išplatintame pranešime paskelbtą apie naują pardavimų vadovą Europos regione.

Pranešama, kad nuo birželio 1 dienos „Audi“ pardavimais Europoje rūpinsis Jensas Puttfarckenas, kuris iki šiol ėjo vadovo pareigas „Porsche“ padalinyje Kinijoje. Jis užims Martino Sanderio vietą, kuris persikėlė į „Ford“ dalinį Europoje.

J.Puttfarckenas vadovavo „Porsche“ padaliniui Kinijoje nuo 2018 metų, o prieš tai, tris metus, ėjo atitinkamas pareigas Vokietijoje. Anksčiau jis užėmė ryšių su klientais pareigas toje pačioje bendrovėje. Be darbo su šiuo prekės ženklu Kinijoje, J.Puttfarckenas buvo atsakingas ir už „Porsche Ventures“ investicijas į startuolį „iMaker“, kuris specializuojasi skaitmeninėje ekosistemoje.

Prekinis ženklas „Audi“ užima ganėtinai tvirtas pozicijas Europoje. Tai yra antra didžiausia šios kompanijos rinka, atskleidžia praėjusių metų pardavimų statistika. Senajame Žemyne „Audi“ pardavė daugiau nei 671 tūkst. automobilį. Didžiausia šio gamintojo rinka – Kinija, kurioje 2021 metais parduota daugiau nei 701 tūkst. transporto priemonių. Tiesa, abejuose regionuose užfiksuoti mažesni pardavimai nei 2020 metais – Europoje jie sumažėjo 0,4 proc., o Kinijoje – 3,6 proc.

Priminsime, kad „Audi“ Lietuvoje ir Latvijoje pardavė 774 naujus automobilius arba 24 proc. daugiau nei pernai. Lietuvoje šis skaičius augo 32 proc. ir pasiekė 492 automobilius. Didėjančią naujų automobilių paklausą patvirtina daugiau nei 1000 užsakymų Lietuvoje ir Latvijoje – daugiausia per vienerių metų laikotarpį. Populiariausiais modeliais tapo „Audi Q5“, „Audi Q7“ ir „Audi A6“. Ši trijulė sudarė 60% visų pardavimų, o juos vijosi 2021-aisiais pasirodęs visiškai elektrinis „Audi Q4 e-tron“.

Error occurred