„CityBee“ elektriniai paspirtukai atriedėjo ir į Lietuvos pajūrį

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„CityBee“ elektriniai paspirtukai atriedėjo ir į Lietuvos pajūrį Photo caption

Klaipėdoje ir Palangoje pradėta teikti „CityBee“ el. paspirtukų dalijimosi paslauga. Iš viso šiuose miestuose šiltuoju metų laikotarpiu bus galima naudotis 100 „CityBee“ priklausančių elektrinių paspirtukų.

Tai yra trečioji šiemet elektrinių „CityBee“ paspirtukų dalijimosi paslaugos plėtros banga Lietuvoje. Po jos bendrovė čia valdo beveik 1 tūkst. el. paspirtukų flotilę. Šią savaitę „CityBee“ paspirtukai taip pat išriedėjo ir į Kauno gatves.

„Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus ir pageidavimus, el. paspirtukų paslaugą nusprendėme teikti ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje ir Kaune, bet ir pajūryje. Čia startuojame su bandomuoju projektu – jo metu vertinsime pajūrio gyventojų bei svečių poreikius ir pagal tai spręsime dėl tolesnės paslaugos plėtros“, – komentavo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

Klaipėdoje ir Palangoje „CityBee“ el. paspirtukų naudojimosi kaina bus įprasta – 50 ct už el. paspirtuko rezervaciją ir 10 ct už kiekvieną minutę.

„CityBee“ el. paspirtukų naudotojai Lietuvoje yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu, galiojančiu tais atvejais, kai padaroma žala el. paspirtuko vairuotojo sveikatai, trečiųjų šalių turtui ar sveikatai arba apgadinus paspirtuką.

Transporto dalijimosi paslaugas Lietuvoje ir užsienyje teikianti bendrovė priklauso lietuviško kapitalo tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“.

Vien Lietuvoje „CityBee“ turi daugiau nei 230 tūkst. aktyvių klientų.

Error occurred