„Citybee“ imsis nedrausmingų vairuotojų priežiūros: pristatoma perspėjimo sistema

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Citybee“ imsis nedrausmingų vairuotojų priežiūros: pristatoma perspėjimo sistema Photo caption

Nuo šiol smarkiai greitį viršijantys „CityBee“ automobilių vairuotojai sulauks automatinių skambučių, įspėjančių apie galimas skaudžias nesaugaus vairavimo pasekmes ir raginančių kelyje elgtis atsakingai, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.

Bendrovės teigimu, tokių priemonių efektyvumas yra didelis – įspėjus, greitį tuoj pat sumažina daugiau nei pusė nedrausmingų vairuotojų.

Pasak bendrovės vadovo Kristijono Kaikario, nors didžioji dalis bendrovės klientų yra sąmoningi ir atsakingi vairuotojai, kai kurie kelių eismo taisyklių nepaiso. Pirmiausia į juos ir orientuota naujoji greičio stebėjimo sistema.

„Citybee“ mašina / Citybee nuotr.

Įdiegus atnaujinimus, smarkiai greitį viršijančių vairuotojų informavimas tapo automatizuotas. Jie sulaukia telefoninio skambučio su įrašytu garsiniu perspėjimu, o nepavykus prisiskambinti išsiunčiama trumpoji žinutė. Tokia priemonė yra efektyvi – dauguma vairuotojų supranta ir priima gautą įspėjimą geranoriškai, o daugiau nei pusė įspėtųjų tuoj pat atleidžia greičio pedalą.

K. Kaikario teigimu, tais atvejais, kai vairuotojai piktybiškai ir pakartotinai nereaguoja į perspėjimus sumažinti greitį, įmonė tokius klientus dėl jų pačių ir aplinkinių saugumo blokuos – jie neteks galimybės naudotis bendrovės paslaugomis.

Naujoji sistema gali fiksuoti ne tik realų kliento vairuojamo automobilio greitį, bet ir leistiną nustatytą greitį konkrečiose kelio atkarpose. Todėl įvertinti vairuotojo pasirinkto greičio tinkamumą tapo kur kas lengviau.

„Citybee“ mašina / Citybee nuotr.

Įdiegta prevencinio įspėjimo apie viršijamą greitį funkcija dar kalibruojama optimaliam veikimui, tad, bendrovės teigimu, tikėtini pavieniai veikimo netikslumai, kurių identifikavimas padės užtikrinti ilgalaikį tikslą – efektyviai skatinti žmones vairuoti saugiau ir atsakingiau.

Įspėjimai apie viršijamą greitį yra ne vieninteliai, kuriuos gauna bendrovės klientai. Jie automatinių skambučių su įrašytomis garsinėmis žinutėms ar trumpųjų žinučių taip pat sulauks, jei po kelionės užmirš užgesinti automobilio variklį arba netyčia pasiims transporto priemonės raktelius.

Error occurred