Geriausias pigus elektrinis paspirtukas „Kugoo S1 Pro“, sužinokite apie jį daugiau!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Geriausias pigus elektrinis paspirtukas „Kugoo S1 Pro“, sužinokite apie jį daugiau! Photo caption

Didėjant vartotojų poreikiams – didėja ir pasiūla. Šiai dienai internete galima rasti daugybę skirtingų elektrinių paspirtukų, tačiau išsirinkti tinkamiausią – tikrai nėra pati lengviausia užduotis. Dar sunkiau rasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Mūsų komanda neseniai išbandė kinišką „Kugoo S1 Pro“ elektrinį paspirtuką, kurį dabar galima įsigyti vos už 305,14 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą KUGOO826. Žinoma, paspirtukas atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, o jo pristatymas – itin greitas. Siūlome pažiūrėti mūsų video apžvalgą, o taip pat paprašytume prenumeruoti mūsų „Youtube“ kanalą ir artimiausiu metu mes pateiksime dar daugiau įvairių apžvalgų!

https://www.youtube.com/watch?v=rg-4tc_kDn8

„Kugoo S1 Pro“ yra nežymiai atnaujinta kiek anksčiau išleisto „S1“ modelio versija, o didžiausias skirtumas tarp jų – kiek patobulintas dizainas ir gerokai patogesnis sulenkimo būdas. Būtent pastarasis dalykas buvo didžiausia „S1“ modelio problema ir šis dalykas buvo patobulintas „Pro“ versijoje. Iškart galiu pasakyti, jog paspirtuko sulenkimas nėra pats maloniausias dalykas ir mano bandytame modelyje, todėl net sunku įsivaizduoti kaip sudėtinga tai galėjo būti senesniame variante.

Šnekant apie patį „Kugoo S1 Pro“, tai bent jau man jo dizainas labai didelio įspūdžio nepalieka ir labiau primena labai didelį paprastą paspirtuką nei elektrinį. Jo pagrindas iš visų kampų papuoštas raudonomis lempomis, galinio ratas taip pat turi nedidelę lemputę, o vairo viršuje esantis ekranas turi ganėtinai didelę ir ryškiai šviesiančią LED lempą. Tai labai pravartu jeigu ketinate važinėtis tamsiu paros metu, na, o jeigu ne, tai raudonos lempos bent jau sukuria šiokios tokios pridėtinės vertės.

Kaip jau minėjau, viršutinėje vairo dalyje rasime ganėtinai didelį ekraną, o priešais jus ir valdymo mygtukus, kurie skirti paspirtuko bei šviesų įjungimui ar išjungimui, taip pat greičio režimo pasirinkimui, kelionės nustatymams ir žinoma garsiniam signalui. Kalbant apie patį ekraną, tai jis palieka tikrai gerą įspūdį – jame matysime visą svarbiausią informaciją, tokią kaip greitis, baterijos būklė, nuvažiuotas atstumas ir panašiai. Vaizdas jame pakankamai ryškus, o taip pat jis puikiai matomas ir labai saulėtą dieną.

Kinišką „Kugoo S1 Pro“ elektrinį paspirtuką dabar galima įsigyti vos už 305,14 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą KUGOO826. Žinoma, paspirtukas atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, o jo pristatymas – itin greitas. Siūlome pažiūrėti mūsų video apžvalgą, o taip pat paprašytume prenumeruoti mūsų „Youtube“ kanalą ir artimiausiu metu mes pateiksime dar daugiau įvairių apžvalgų!

Error occurred