„Lenovo” tikisi nurungti „Xiaomi” jos pačios ginklais: pristatė 260 eurų kainuojantį elektrinį paspirtuką

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Lenovo” tikisi nurungti „Xiaomi” jos pačios ginklais: pristatė 260 eurų kainuojantį elektrinį paspirtuką Photo caption

Pažvelgę per langą netruksime pastebėti - saulė šviečia vis stipriau, temperatūra jau taikosi į dvidešimtuką, o gatvėse vis daugiau dvirates transporto priemones vairuojančių žmonių. Taigi, nenuostabu, jog šiltajam sezonui po truputį pradeda ruoštis ir elektronikos gamintojais. Vienu tokių tapo „Lenovo”, lietuviams geriausiai žinoma dėl savo gaminamų nešiojamų kompoiuterių - vakar netikėtai pristatytas pigus „Lenovo M2” paspirtukas.

Žvelginat į oficialias nuotraukas, nesunku pastebėti, jog dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš „Xiaomi” - tas pati minimalizmo filosofija, pilka ar balta aliuminio rėmo spalvos su raudonais akcentais. Paspirtukas taip pat gali būti lengvai sulenkiamas, kas stipriai palengvina jo transportavimą. Be to, atsparumą aptaškymui ir važiavimą per lietų užtikrina IP54 sertifikatas, o maksimalus paspirtukininko svoris - 120kg. Greitis apribotas iki maksimalaus Kinijoje tokio tipo prietaisams leidžiamų 25km/h.

„Lenovo M2” pasižymi trigubais stabdžiais - diskinis ir frikcinis galiniai ir regeneracinis priekyje, o komfortišką kelionę užtikrina taip pat triguba amortizavimo sistema. Baterijos galia siekia 350W, o nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu - 30km.

Nors ši dviratė transporto priemonė sveria vos 15kg, tai nesutrukdė gamintojui jo aprūpinti visais atributais - lempomis, atšvaitais, LED ekranu, kuriame rodomas greitis, baterijos įkrova ir kita informacija. Jei to būtų maža, baterijos likutį galite patikrinti savo išmaniuoju telefonu.

Kaip ten bebūtų, pati geriausia „Lenovo M2” savybė - vos 260 eurų Kinijoje siekianti kaina. Akivaizdu, jog taip bus siekiama mesti pirštinę „Xiaomi”, sėkmingai dominuojančią elektrinių paspirtukų rinkoje. Gamintojas kol kas nekalba apie planus paspirtuką pardavinėti tarptautinėje rinkoje, bet puse lūpų užsimenama apie prekybą Indijoje.

Error occurred