Norite pasiekti didesnį greitį? „Garmin“ pristato slaptą priemonę tam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Norite pasiekti didesnį greitį? „Garmin“ pristato slaptą priemonę tam Photo caption

„Garmin“ pristatė automobilių sporto srities naujovę – „Garmin Catalyst“, revoliuciją sukelsiantį asmeninėms reikmėms skirtą rengimosi lenktynėms prietaisą, kuris yra važiavimo duomenų realiuoju laiku registruoklis ir analizatorius. Prietaisas, būdamas automobilio salone, gali realiuoju laiku apibendrinti važiavimo rezultatus, taip pat skleisti signalus, kurie suteikia galimybę vairuotojams ir kitiems greičio mėgėjams pažinti trasą, automobilius ir savo galimybes. Pagrindinis novatoriško treniruočių ir duomenų analizės prietaiso tikslas – pagerinti važiavimą automobiliu, kad būtų pasiekti geresni rezultatai.

Kai vairavimo etapas baigiasi, „Garmin Catalyst“ važiavimo rato laikmatis pateikia registruotus važiavimo duomenis ir jų analizė atliekama realiuoju laiku, duomenų nereikia atsisiųsti. Prietaiso kamera padaro 1080p HD vaizdo įrašą, parodomas greitis ir rato apvažiavimo laikas, taip pat pateikiami kiti rodikliai. Be to, prietaisas pateikia asmeninėms reikmėms pritaikytų patarimų ir rekomendacijų, kaip patobulinti vairavimo įgūdžius, tam naudojami veiklos rodikliai. Pasaulinė trasų duomenų bazė suteikia pagrindą prietaisą naudoti įvairiose pasaulio vietose.

Catalyst True Optimal Lap funkcija tikrai yra automobilių sporto srities naujovė, – sakė Adamas Spensas, „Garmin“ produktų skyriaus ir „Garmin Pit Crew“ grupės vadovas. – Iki šiol didžiausio rate pasiekiamo greičio standartas buvo nustatomas padalijus kiekvieną ratą į kelis sektorius. Buvo fiksuojamas geriausias kiekvieno sektoriaus laikas ir nustatoma, kuriame rate greitis didžiausias. Problema ta, kad, veikiant fizikos dėsniams, teoriškai nustatytas rato laikas gali būti nepasiekiamas. „Catalyst“ skiriasi Prietaisas apibendrina įvairius duomenis ir nustato, kuriuos ratus galima sklandžiai sujungti, kad būtų sukurtas praktiškai didžiausio greičio ratas. Prietaisas parodo jo naudotojams laiką pagal faktines važiavimo linijas ir pateikia jiems optimalų važiavimo ratu greitį, kurį tikrai įmanoma pasiekti.“

Be „True Optimal Lap“ funkcijos, yra įdiegta technologija „True Track Positioning“, skirta automobilio važiavimo maršrutui trasoje pateikti, tam tikslui naudojant galingą įmontuotą akselerometrą, vaizdo apdorojimo ir 10 Hz kelių GNSS padėties nustatymo prietaisų derinį.

Esant trasoje ir nesinaudojant kita įranga, „Garmin Catalyst“ suteikia galimybę vairuotojams gauti patarimų, kaip pagerinti važiavimo efektyvumą naudojant atitinkamas ausines arba automobilio stereosistemą, prie kurios prisijungiama „Bluetooth“ ryšiu. Rezultatas yra toks, kad galima analizuoti važiavimo duomenis daug lengviau ir suprantamiau. Be to, nesant galimybės naudotis prietaisu, „Catalyst“ duomenis galima gauti prisijungus su mobiliuoju prietaisu arba kompiuteriu, kuriame įdiegta „Garmin Connect“ programa.

Prietaisą „Garmin Catalyst“ galima įtaisyti automobilio kabinoje – komplekte yra prisisiurbiantis arba prisukamas laikiklis. Rekomenduojama mažmeninė kaina yra 999,99 EUR.

Error occurred