Pasiruoškite vasarai dabar ir sutaupykite beveik 200€: puiki proga įsigyti puikųjį „NineBot“ elektrinį paspirtuką

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Pasiruoškite vasarai dabar ir sutaupykite beveik 200€: puiki proga įsigyti puikųjį „NineBot“ elektrinį paspirtuką Photo caption

Elektriniai paspirtukai per labai trumpą laiką tapo itin populiarūs, o prasidėjus pavasariui – puiki proga pasiruošti ir vasarai, kuri jau visai ne už kalnų. Tikriausiai dauguma rinkdamiesi tokią transporto priemonę iš pradžių pagalvoja apie „Xiaomi“ sukurtus elektrinius paspirtukus. Tačiau šiandien turime Jums geresnį pasiūlymą!

Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ yra puiki proga įsigyti naująjį „Ninebot“ elektrinį paspirtuką už gerokai žemesnę kainą nei įprasta. Iš Lenkijoje esančių sandėlių parduodamas „NineBot MAX G30“ elektrinis paspirtukas, kuris kainuoja vos 588,04 euro. Lietuvoje analogiškas paspirtukas kainuoja nuo 750 eurų, o tai reiškia, kad pirkimas iš „Gearbest“ leis Jums sutaupyti beveik 200 eurų. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia.

Šis elektrinis paspirtukas turi 10 colių pripučiamus ratus ir iš esmės yra labai panašus į „Mijia 365 Pro“. Jų sulankstymo mechanizmas yra kone identiškas, tačiau „NineBot“ produktas yra kiek didesnis. Kaip ir aukščiau minėtas „Xiaomi“ paspirtukas, taip ir šis, gali būti naudojamas asmenų iki 100 kg.

„Ninebot MAX G30“ turi LED ekraną, kuriame galima matyti visą svarbiausią ir reikalingiausią informaciją. Elektrinis paspirtukas turi 551 Wh bateriją. Teigiama, jog maksimalus greitis siekia 30 km/h, o tai yra kiek daugiau nei „Xiaomi“ gali pasiūlyti. Naujasis paspirtukas pasižymi itin ilgu įkraunamos baterijos veikimu, juo galima įveikti net 65 kilometrų atstumą. Šiuo metu tai yra didžiausias įveikiamas atstumas šioje elektrinių paspirtukų klasėje.

Pilnai įkrauti šio produkto bateriją užtrunka maždaug 6 valandas ir tai yra maždaug valanda ilgiau nei su „Mijia 365 Pro“ modeliu, tačiau „Ninebot“ turi vieną labai didelį pranašumą. „MAX G30“ modelis palaiko energijos regeneravo technologiją, kuri stabdymo metu įkrauna bateriją.

Naujuoju elektriniu paspirtuku siekiama kuo didesnio saugumo keliaujant ant nelygių kelio paviršių, todėl šiam paspirtukų modeliui maksimaliai sumažinta vibracija ir maksimaliai padidinta amortizacija. Tam „Ninebot MAX G30“ buvo sukurtos specialios 27 cm skersmens padangos su specialia apsaugine danga – dėl pastarųjų dar labiau sumažinta bekamerių pneumatinių padangų pradūrimo galimybė. Naujai pristatyto elektrinio paspirtuko variklio galia 350 W – tai, anot gamintojų, suteiks paspirtukui papildomo stabilumo keliaujant bet kokiomis kelio sąlygomis.

Šis naujo modelio elektrinis paspirtukas įveikia 20 proc. statumo įkalnes. Taip pat „Ninebot MAX G30“ elektrinis paspirtukas pasižymi įmontuotu greitu įkrovimu bei oru kondicionuojamu adapteriu, taip suteikiant papildomą patogumą paspirtukų mėgėjams.

Kaip jau minėjome, iš Lenkijoje esančių sandėlių parduodamas „NineBot MAX G30“ elektrinis paspirtukas, kuris kainuoja vos 588,04 euro. Lietuvoje analogiškas paspirtukas kainuoja nuo 750 eurų, o tai reiškia, kad pirkimas iš „Gearbest“ leis Jums sutaupyti beveik 200 eurų. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog produktas atkeliauja iš Lenkijos, todėl pardavėjas gali garantuoti ne tik greitą pristatymą, bet ir tai, jog nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių!

Error occurred