Šanchajuje į gatves išriedėjo pirmieji autonominiai taksi automobiliai: revoliucionuos transporto rinką

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Šanchajuje į gatves išriedėjo pirmieji autonominiai taksi automobiliai: revoliucionuos transporto rinką Photo caption

Prieš keletą mėnesių didžiausia Kinijos elektroninės komercijos kompanijų grupė „Alibaba”, kuriai priklauso ir lietuvių pamėgta „AliExpress” prekybos platforma, paskelbė kartu su autonomonių automobilių kompanija „AutoX” bei vienu didžiausiu Kinijoje pavežėjimo paslaugų teikėjų „Letzgo” kursianti „RoboTaxi” pavežėjimo paslaugą. Šiandien, po labai neilgo testavimo laikotarpio, pranešta, kad pirmieji „RoboTaxi” automobiliai jau išriedėjo į Šanchajaus gatves.

Nuo šiandien „RoboTaxi” per „Alibaba AutoNavi” arba „Letzgo” programėlę gali išsikviesti bet kas.

Atvykus savavaldžiam taksi automobiliui ir vartotojui į jį įlipus, reikės pasakyti paskutinius keturis savo telefono numerio skaičius - pagal tai balso atpažinimo sistema patikrins, ar tai išties yra paslaugą užsisakęs keleivis. Automobiliai taip pat aprūpinti dideliais ekranais, kuriuose keleiviai nuolat gali matyti savo kelionės progresą bei realiu laiku stebėti, kokį vaizdą mato autonominio automobilio kameros ir kokius sprendimus kelyje pagal tai priima. Kitaip tariant, „RoboTaxi” kūrėjai siekia užtikrinti maksimalų vartotojų saugumą ir komfortą.

„Letzgo” šiuo metu valdo 16 000 automobilių 18 Kinijos miestų, įskaitant ir Šanchajų, todėl šioje trijų bendrovių partnerystėje jai patikėta rūpintis „RoboTaxi” automobiliais, juos aptarnaujant ir užtikrinant keleivių saugumą, atliekant šiuo metu labai aktualią dezinfekciją bei valymą. Tuo metu „AutoX” ir tobulins autonominio „RoboTaxi” automobilių valdymo įrangos aparatinę ir programinę dalis.

Kinija šį įvykį laiko didžiuliu pasiekimu, kuris galimai revoliucionuos problematišką antrojo pagal dydį šalies miesto transporto sistemą.

Error occurred