„Segway“ nustos gaminti riedžius: paklausa sumažėjo dėl didelio patikimumo?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Segway“ nustos gaminti riedžius: paklausa sumažėjo dėl didelio patikimumo? Photo caption

„Segway“ uždarys dviejų ratų elektrinių riedžių su automatiniu balansavimu (Segway PT) gamybą. Apie tai rašo leidinys „Fast Company“. Oficialiai gamyba bus sustabdyta liepos 15 d.

„Segway“ pradėjo gaminti reidžius 2001 metais. Bendrovės prezidentė Judy Kai teigė, kad jų pardavimas atnešė apie 1,5% visų pajamų. Ji paaiškino, kad nors koronaviruso pandemija sukėlė gamybos problemų, ji netapo pagrindiniu gamybos nutraukimo veiksniu. Jos manymu, viena pagrindinių priežasčių buvo didelis prietaisų patikimumas. Kūrėjai į „Segway PT“ įmontavo keletą atsarginių sistemų, leidžiančių elektriniai transporto priemonei veikti net sugedus kai kuriems elementams.

„Mes bandėme suprasti, kodėl pardavimai prasti. Nemalonu tai sakyti, bet visa esmė yra kokybė ir ilgaamžiškumas. Kalbėjausi su keliais senųjų „Segway“ savininkais. Ši technika neatrodo gerai, nes ji buvo naudojama 12 metų, tačiau žmogus prietaisu nuvažiavo 100 tūkstančių mylių “, – tikino vadovė.

Per 19 metų buvo parduota daugiau nei 140 tūkst. „Segway PT“, nors pirmaisiais metais bendrovė planavo realizuoti daugiau nei 100 tūkst. vienetų. 2009 m. žurnalas „Time“ įrenginį pavadino viena didžiausių dešimtmečio nesėkmių. Priežastis buvo aukšta kaina ir klasifikavimo problemos – kai kuriose šalyse jiems reikėjo papildomos licencijos.

Nepaisant riedžių gamybos nutraukimo, įmonė ir toliau gamins elektrinius paspirtukus „Ninebot-Segway“. Gegužės pabaigoje kūrėjai pristatė naują „KickScooter E22“ modelį. Paspirtukas skirtas patogiam judėjimui mieste ir gali pasiekti iki 20 km/h greitį.

Error occurred