„Volvo“ neketina apsiriboti tik elektromobiliais: ketinama atnaujinti vieną populiariausių bendrovės visureigių

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Volvo“ neketina apsiriboti tik elektromobiliais: ketinama atnaujinti vieną populiariausių bendrovės visureigių Photo caption

„Volvo“ ir toliau ketina tobulinti vieną populiariausių savo automobilių. Kompanijos atstovai pasidalino informacija, jog ir toliau ketina gaminti „XC90“ modelio automobilius, nepaisant to, kad į prekybą jau atkeliauja elektrinis šio modelio variantas.

„Volvo XC90“ buvo trečias geriausiai parduodamas automobilis, kurį pernai įsigijo daugiau nei 108 tūkst. pirkėjų, o tai sudaro 17 proc. visų švedų kompanijos pardavimų. Ši „Volvo“ yra siūloma įvairiausių konfigūracijų, o tarp jų patenka ir hibridinis modelis, kuris gali įveikti iki 50 kilometrų, naudodamas elektrą.

Kompanijos vadovo Hakano Samuelssono teigimu, „Volvo“ ir toliau ketina gaminti antros kartos „XC90“ modelius, kurie rinkoje debiutavo dar 2014 metais. Verta prisiminti ir tai, jog šis automobilis buvo pirmasis, po to kai švedų kompaniją įsigijo Kinijos automobilių milžinė „Geely“, perpirkdama bendrovę iš „Ford Motor“.

„Mes net ketiname atnaujinti šį modelį, todėl jis atrodys dar geriau nei dabar“ , - kalbėjo „Volvo“ vadovas. „Tačiau, atsižvelgiant į technologijas, mūsų pagrindinis akcentas išlieka investicijos į visiškai elektrines transporto priemones“.

Priminsime, jog „Volvo“ iki 203­­0 metų siekia tapti tik elektrinius automobilius gaminančia bendrove. Bendrovės vadovas atskleidė ir tai, kad šiuo metu yra kuriamas naujas elektrinis „Volvo“ flagmanas, kuris turėtų būti žinomas kaip „Embla“, o jo debiuto laukiama jau kitų metų pradžioje.

„Volvo“ praėjusią savaitę paskelbė apie 966 mln. eurų siekiančias investicijas į Torslando rajone, Švedijoje, esančią gamyklą, kur šiuo metu yra gaminami „XC90“ ir „XC60“ visureigiai. Tikimasi, kad čia bus gaminami naujos kartos „Volvo“ elektromobiliai, kurie pasiūlys didesnį nuvažiuojamą atstumą ir greitesnį įkrovimą už žemesnę kainą.

Error occurred