Kaip pasirinkti telefono laikiklį savo automobiliui?

Kaip pasirinkti telefono laikiklį savo automobiliui?

Išmanieji telefonai ir automobiliai yra du pakankamai svarbūs mūsų gyvenimo komponentai. Šiai dienai telefonus mes naudojame ne tik komunikavimui su kitais žmonėmis, tačiau ir daugumai kitų svarbiausių dienų darbų atlikimui. Ir tie, kurie vairuoja tikriausiai nesunkiai sutiks, jog dažniausiai automobiliuose nėra tinkamos vietos laikyti savo išmaniajam ir dėl tokios priežasties tenka įsigyti telefonų laikiklį.

Automobiliniai telefonų laikikliai pasižymi didele įvairove ir šiai dienai galime rasti pačių įvairiausių sprendimų vos nuo euro ar šiek tiek daugiau, iki kelių dešimčių. Tačiau kokį telefono laikiklį pirkti ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį? Būtent tai ir pabandysime išsiaiškinti. Vienas svarbiausių kriterijų renkantis tokį produktą – saugumas ir funkcionalumas.

Vienas svarbiausių aspektų į kurį reikėtų atsižvelgti – vieta, kurioje planuojate įmontuoti savo automobilinį telefono laikiklį. Labai svarbu, jog laikiklis netrukdytų Jūsų matomumui, tačiau tuo pat metu ir nenorite, jog vairuojant tektų dairytis pernelyg daug į šonus, kad pamatyti kas vyksta Jūsų telefone. Kitas svarbus dalykas – stabilumas. Jeigu dažnai tenka važinėti nelygiais keliais, o Jūsų laikiklis nuolatos juda – juda ir Jūsų telefonas, todėl greitai patikrinti naujausius laiškus ar atlikti kitą panašų veiksmą gali tapti sudėtingiau.

Kaip bebūtų, mes manome, jog automobiliniai telefonų laikikliai turėtų būtų pasirinkti taip, jog atitiktų tris kriterijus. Visų pirma, jis turėtų būti įmontuojamas kažkur viduryje priekinės automobilio dalies (ar tai priekinis stiklas, ar tai priekinė panelė, ar ventiliacijos grotelės). Antras svarbus kriterijus – jis turėtų būti nesunkiai pasiekiamas vairuotojui. Ir trečiasis kriterijus, kuris labai svarbus – tai laikiklio atitikimas Jūsų išmaniajam telefonui. Taigi, kokį laikiklį vis dėlto pirkti?

Jeigu automobiliniai telefonų laikikliai Jums neatrodo kaip didelių investicijų reikalaujanti prekė – tuomet galite rinktis vieną paprasčiausių variantų – tai universalų laikiklį, kuris montuojasi į priekinėje automobilio dalyje esančias groteles. Toks variantas priedaimobiliems.lt parduotuvėje kainuoja maždaug 2,54 euro. Labai paprastas sprendimas, tačiau ne visada geriausias. Bene pačiu populiariausiu sprendimu galima būtų laikyti ant priekinio stiklo montuojamos laikiklius.

Tokio tipo automobilinį laikiklį galima įsigyti nuo kelių eurų, tačiau mūsų rekomendacija atiteiktų laikikliui su belaidžiu įkrovimu, kurį galima nusipirkti už maždaug 8,49 euro. Tokioje situacijoje Jūs gausite ne tik pakankamai stabilų laikiklį savo išmaniajam, tačiau tuo pačiu metu galėsite įkrauti savo įrenginį. Žinoma, jeigu jis palaiko belaidžio įkrovimo funkciją.

Tarp populiaresnių sprendimų perkant automobilinius telefonų laikiklius rasime ir nemažai magnetinių sprendimų, tačiau mes rekomenduotumėme pasižvalgyti į universalius laikiklius, kuriuose telefonai laikomi tiek iš šoninių kraštinių, tiek ir iš apatinės dalies.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas