Antrosios Dakaro dienos belaukiant: kuo ypatingas antrasis greičio ruožas ir kada startuos lietuviai?

Antrosios Dakaro dienos belaukiant: kuo ypatingas antrasis greičio ruožas ir kada startuos lietuviai?

Po baudomis pasibaigusios pirmosios Dakaro ralio dienos – poilsis prieš jau rytoj startuojančią antrąją dieną. Kaip ir sekmadienį, taip ir pirmadienį, antrajame greičio ruože startuos ir visi septyni ekipažai iš Lietuvos.

Pirmadienis Dakaro dalyvius pasitinka su kiek ilgesniu greičio ruožu – lenktynininkams teks įveiks 430 kilometrų, o pervažiavimas siekia dar papildomus 160 kilometrų. Iš viso antrąją dieną ekipažai įveiks 590 kilometrų.

Remiantis Dakaro organizatorių pateikiamais duomenimis, antroje dienoje dalyvius pasitiks akmenynai ir uolos, o smėlynų čia išvis neturėtų būti. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog kai kur lenkimai gali būti visiškai neįmanomi, mat lenktynininkų laukia ir itin siauri keliukai.

Organizatoriai procentaliai suskirstė antrosios Dakaro dienos trasą – čia laukia 59 proc. grunto, 26 proc. akmenų, 14 proc. smėlio ir tik 1 proc. kopų. Akivaizdu, kad lenktynininkams teks būti itin budriems, nes net ir menkiausia klaida gali kainuoti prakirstus ratus. Jau aišku ir kada į trasą išjudės Lietuvos ekipažai.

Pirmasis iš lietuvių rytoj startuos „Story Racing“ komandai atstovaujantis Laisvydas Kancius, kurio starto laikas numatytas 7:46 val. Lietuvos laiku. Antrąją dieną keturračių klasėje jis pasitinka būdamas 6 vietoje ir nuo lyderio atsilieka 16 min. ir 33 sek.

Antri iš lietuvių startuoja „Teltonika Racing“ ekipažas. Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza nuo starto pajuda 9:12 val. Automobilių klasėje komanda rikiuojasi 11 vietoje ir lyderiui pralaimi 11 min. ir 57 sekundes. 9:56 val. startuoja ir Benediktas Vanagas su Kuldaru Sikku. Po nesėkmingos pirmosios dienos, „Toyota Gazoo Racing Baltics“ komanda rikiuojasi 29 pozicijoje ir lyderiui pralaimi jau daugiau nei 35 minutes.

Visi lietuvių starto laikai Dakare:

7:46 val. – Laisvydas Kancius („Story Racing“)

9:12 val. – Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza („Teltonika Racing“)

9:56 val. – Benediktas Vanagas ir Kuldaras Sikkas („Toyota Gazoo Racing Baltics“)

10:29 val. – Gintas Petrus ir Jose Marquesas („Petrus Kambucha Team“)

10:36 val. – Rokas Baciuška ir Oriolas Vidalis („Red Bull Can-Am Factory Team“)

10:40 val. Vaidotas Paškevičius, Stavomiras Volkovas ir Tomas Gužauskas („Constra Racing“)

10:50 val. – Tomas Jančys ir Irmanas Bražiūnas („Mediafon Team“)

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas