Didžiausias kriptovaliutos rėmimo sandoris tarptautiniame sporte: „Red Bull“ sudarė sutartį su „Bybit“

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Didžiausias kriptovaliutos rėmimo sandoris tarptautiniame sporte: „Red Bull“ sudarė sutartį su „Bybit“ Photo caption

Pasiruošimas naujajam „Formulės 1“ sezonui vyksta itin intensyviai, o kai kuriems ir itin sėkmingai. „Red Bull“ jau spėjo pademonstruoti kaip atrodys naujasis komandos bolidas, o taip pat paskelbė ir apie ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su kriptovaliutų keitykla „Bybit“.

Trečiadienį išplatintame pranešime nebuvo įvardinta konkreti sandorio suma, tačiau kai kurių šaltinių teigimu, „Red Bull“ ir „Bybit“ susitarimas gali būti vertas 150 mln. JAV dolerių, o jo trukmė – treji metai. Įdomu tai, jog ši kriptovaliutų keitykla tapo pagrindiniu komandos rėmėju, kuris, pagal svarbą, užima antrąją poziciją, nusileidžiant tik vardiniui rėmėjui.

Remiantis „Red Bull“ atstovų pranešimu, šis komandos susitarimas su „Bybit“ turėtų būti didžiausias metinis sandoris tarptautiniame sporte, kuris sudarytas su kriptovaliutų kompanijomis. Verta paminėti ir tai, jog „Red Bull“ šiemet sudarė ir dar vieną itin pelningą rėmimo sutartį, kurios dėka prie komandos partnerių prisijungė „Oracle“.

Priminsime, jog „Oracle“ tapo vardiniu komandos rėmėju, o susitarimas buvo pasirašytas dar praėjusią savaitę. Remiantis „Reuters“ duomenimis, tai galėtų būti 300 mln. JAV dolerių ir penkerių metų vertės sandoris. Tiesa, „Associated Press“ teigia, kad tikroji susitarimo vertė gali siekti ir 500 mln. JAV dolerių.

Verta pastebėti ir tai, jog „Red Bull“ vien iš šių dviejų susitarimų turėtų gauti maždaug 110 mln. JAV dolerių per metus, kas sudaro liūto dalį viso komandos metinio biudžeto. „Formulės 1“ taisyklės numato, kad 2022 metų sezono metu ekipų biudžetai negali viršyti 140 mln. JAV dolerių.

„Red Bull“ ir „Bybit“ susitarimas reiškia ir tai, jog abi šalys dirbs kartu, siekdamos didinti kriptografinį raštingumą, o taip pat prisidės prie paramos moterims „blockchain“ sistemoje bei leis pristatyti kodavimą naujoms auditorijoms, teigiama bendrovių pranešime. Žinoma, tai turėtų padėti F1 komandai didinti savo skaitmeninio turto kolekciją bei jos pasiekiamumą.

2018 metai susikūrusi kriptovaliutų keityklą „Bybit“ šiai dienai turi daugiau nei 6 mln. vartotojų visame pasaulyje. Ši kompanija tapo naujausiu „Formulės 1“ ekipos rėmėju iš kriptovaliutų pasaulio. Diena anksčiau, „Alpine“ paskelbė apie susitarimą su „Binance“, o „Crypto.com“ yra vienas pagrindinių F1 rėmėjų. Verta paminėti ir tai, jog pastaroji bendrovė tapo ir vardiniu Majamio GP etapo rėmėju, kuris šiemet bus surengtas pirmą kartą.

Error occurred