Finišą pasiekė su keturračiais besivaržantys Dakaro lenktynininkai: šiandien triumfuoja prancūzas, puikų rezultatą pademonstravo ir L.Kancius

Finišą pasiekė su keturračiais besivaržantys Dakaro lenktynininkai: šiandien triumfuoja prancūzas, puikų rezultatą pademonstravo ir L.Kancius

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį, o prie starto linijos stojo ir ekipažai iš Lietuvos.

Keturračių klasėje besivaržantis lietuvis Laisvydas Kancius šiandien finišavo penktoje pozicijoje ir nuo lyderio atsiliko 24 min 42 sek. „Story Racing“ lenktynininkas antrąjį Dakaro greičio ruožą pradėjo būdamas tarp dešimties geriausiųjų, tačiau antroje pusėje užkopė keliomis pozicijomis į viršų.

Laisvydas Kancius / A.S.O./F.Le floc'h nuotr.

„Antras greičio ruožas įveiktas. Žvelgiant į vakar ir šiandien dienos etapų dinamiką, šioks toks deja vu - pradžia nebuvo sklandi, bet vėliau pavyko atrasti neblogą tempą“, - po finišo tikino lietuvis.

Vertėtų pastebėti, jog „Story Racing“ lenktynininkas L.Kancius šiandien buvo vienas iš nedaugelio lietuvių, kuris neturėjo didelių problemų ir sėkmingai pasiekė finišą.

Šiandienos greičio ruožo nugalėtoju tapo prancūzas Alexandre Giroud iš „Yamaha Racing – SMX – Drag‘on“ komandos. Jis distanciją įveikė per 6:21:06 val. Antras šiandien – amerikietis Pablo Copetti, kuris lyderiui nusileido 3 min. 35 sek. Trečias finišo liniją kirto Francisco Moreno Flores, kuris nuo prancūzo atsiliko 5 min. 29 sek.

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas