Ilgai laukta „Formulės 1“ gerbėjų akimirka: „Mercedes“ pristatė naujajam sezonui skirtą „W13“ bolidą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Ilgai laukta „Formulės 1“ gerbėjų akimirka: „Mercedes“ pristatė naujajam sezonui skirtą „W13“ bolidą Photo caption

Vakar, naująjį, 2022 metų „Formulės 1“ sezonui skirtą, bolidą pristatė „Ferrari“ komandos atstovai, apie tai plačiau skaitykite paspaudę čia. Penktadienis prasidėjo dar vienu F1 gerbėjų dėmesį kaustančiu pristatymu, o šįsyk ant didžiosios scenos lipo „Mercedes“ komandos atstovai, kurie pademonstravo „W13“ lenktyninį automobilį.

Akivaizdu, kad naujasis „Mercedes“ bolidas ir vėl bus papuoštas klasikine sidabrine spalva, kurią pastaruosius du sezonus buvo pakeitusi juoda. Šiandien pristatytas „W13“ modelis taip pat turi juodos spalvos apdailą bei bus papuoštas fluorescencinės žalios spalvos „Petronas“ logotipais.

„Nuo tada kai pradėjome dirbti prie naujojo „W13“, aš mačiau jaudinantį entuziazmą, kurio mūsų komandos nariai nėra rodę niekada anksčiau, už tai dėkoti turėtumėme naujai atsiradusioms galimybėms, kurias nulėmė pasikeitęs techninis reglamentas“, - kalbėjo komandos vadovas Toto Wolffas. „Metų pabaigoje, kuomet susijungė visi automobilio kūrimo projektai, pajutau didžiulį užsidegimą visoje organizacijoje. Ir tai liečia ne tik techninę zoną, bet ir mūsų bazes Braklije bei Briksvorte“.

„Mercedes“ atstovai pažymi ir tai, jog naujasis „W13“ bolidas yra visiškai naujas – viskas buvo perdaryti. Tiesa, vienas elementas išliko nepakitęs – tai automobilio vairas, kuris buvo perkeltas iš praėjusių metų bolido.

„Inžinieriai mėgsta iššūkius, todėl tai buvo puiki galimybė sukurti kažką iš naujo. Tokie dideli reglamento pakeitimai, leido daryti pakeitimus ir automobilyje, o tai yra pakankamai daug pasitenkinimo teikiantis procesas“, - tikino komandos techninis direktorius Mike‘as Elliottas.

2022 metų sezone „Mercedes“ ir toliau atstovaus Lewisas Hamiltonas, kuris praėjusiame sezone, po kontraversiškai vertinamos pabaigos, užėmė antrą vietą asmeninėje įskaitoje. Antrasis komandos pilotas – George‘as Russellas, kuris praėjusiame sezone surinko 16 taškų ir užėmė 15 vietą. Jis užims Valtteri Botto vietą, kuris artėjančio sezono metu atstovaus „Alfa Romeo“ ekipai.

Pranešama, kad „Mercedes“ šiandien ir atliks naujojo lenktyninio automobilio bandymas. Silverstouno trasoje bus įveiktai 100 kilometrų, arba 17 ratų, kaip numatyta „Formulės 1“ reglamente.

Naujasis „Mercedes W13“ bolidas (4 nuotraukos)

Error occurred