Kova tarp Dakaro legendų aštrėja: šiandien triumfavo „Toyota“ atstovas ir ženkliai sumažino atsilikimą nuo Sainzo

Kova tarp Dakaro legendų aštrėja: šiandien triumfavo „Toyota“ atstovas ir ženkliai sumažino atsilikimą nuo Sainzo

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį. Pirmadienį startavo ir antroji lenktynių diena.

Pirmadienis Dakaro dalyvius pasitiko su kiek ilgesniu greičio ruožu – lenktynininkams teko įveikti 430 kilometrų, o pervažiavimas siekė dar papildomus 160 kilometrų. Iš viso antrąją dieną ekipažai įveikė 590 kilometrų. Dienos nugalėtoju automobilių klasėje tapo titulą ginantis Nasseras Al-Attiyah. „Toyota Gazoo Racing“ ekipažas trasą įveikė per 5 val. ir 26 sekundes.

„Tai buvo laikas, kuomet reikėjo atakuoti varžovus ir nuvažiuoti gerą etapą. Tai nebuvo lengva diena, nes dar prieš startą buvau tikras, kad šiandien atsitiks daug bėdų su akmenimis, o ir navigacija nebuvo lengva. Aš tikrai labai džiaugiuosi, kad antrą dieną paverčiau geru etapu“, - iškart po finišo sakė „Toyota“ lenktynininkas.

A.S.O / Aurélien Vialatte nuotr.

Kaip ir daugelis, taip ir N.Al Attiyah, šiandien neišvengė prakirstų ratų, tačiau praėjusių metų Dakaro čempionas stengėsi būti atsargesnis akmenuotose vietose. Jis neslėpė, jog iš pradžių tikėjosi lengvos lenktynių pradžios, bet ji buvo ganėtinai paslaptinga ir už tai padėkojo organizatoriams.

Antroje vietoje šiandien finišavo Erikas Van Loonas su šturmanu Sebastienu Delaunay. „Overdrive Racing“ komandos atstovai nuo lyderių atsiliko 14 sek. Trečioje vietoje – „Team Audi Sport“ ekipažas su Carlosu Sainzu ir šturmanu Lucu Cruzu priešakyje. Ispanų duetas nuo lyderių šiandien atsiliko 5 min. 5 sek.

Preliminariais duomenimis, po pirmųjų dviejų greičio ruožų pirmauja „Team Audi Sport“ lenktynininkas C.Sainzas, kuris turi 2 min. 12 sek. pranašumą prieš šiandien triumfavusį N.Al-Attiyah. Trečioje bendros įskaitos vietoje žengia Mathieu Serradori ir Loicas Minaudier. „Century Racing Factory Team“ komandos atstovai šiandien preliminariai finišavo ketvirtoje pozicijoje.

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas