„McLaren“ pristatė naująjį MCL36 bolidą: renginio metu nestokota optimizmo, tikimasi sugrįžti į viršūnę

„McLaren“ pristatė naująjį MCL36 bolidą: renginio metu nestokota optimizmo, tikimasi sugrįžti į viršūnę

Pasiruošimas naujam „Formulė 1“ sezonui įgauna pagreitį, o jau visai neseniai įvyko ir pirmieji bolidų pristatymai. Kaip jau rašėme, pirmieji naujajam sezonui skirtą automobilį pademonstravo „Haas“ komandos atstovai, o dar visai neseniai išvydome ir „Red Bull“ šedevrą.

Praėjusį penktadienį, savo bazėje, pristatymą surengė ir „McLaren“ komandos atstovai, kurie pademonstravo naująjį „McLaren MCL36“ bolidą. Atnaujintas automobilio dizainas pasižymės šviesesniais mėlynos spalvos akcentas, o pagrindinė bolido spalva – papajų oranžinė, kuri buvo naudojama ir pernai metais.

McLaren MCL36 / McLaren nuotr.

Pristatydami naująjį bolidą, „McLaren“ komandos atstovai neslėpė lūkesčių, jog naujosios F1 taisyklės, kurie atlikti siekiant paskatinti pilotus dažniau lenkti, leis komandai ilgesniam laikui sugrįžti į rikiuotės priekį.

„Pastaruosius keletą metų sunkiai dirbome kurdami MCL36, siekdami išnaudoti visas galimybes, kurias galėjome aptikti kurdami ir projektuodami šiuos naujus automobilius“, - pristatymo metu kalbėjo komandos vadovas Andreasas Seidlas.

Verta pastebėti, kad šeštadienį įvykęs „McLaren“ bolido pristatymas buvo ir kiek kitoks nei anksčiau įvykusių renginių. Ši komanda tapo pirmoji, kuri atskleidė ne tik kaip atrodys jos bolidas, tačiau pademonstruotas modelis yra tas, su kuriuo varžysis pilotai.

Pranešama, kad „McLaren“ su naujaisiais bolidais startuos ir vasario 23-25 dienomis įvyksiančiuose bandomuosiuose „Formulės 1“ važiavimuose. Tos pačios konferencijos metu, kurį įvyko praėjusį penktadienį, „McLaren“ vadovai pristatė ir naują elektrinių automobilių „Extreme E“, o taip pat ir 2022 metų „IndyCar“ programas bei naują esporto komandą.

Naujasis McLaren MCL36 (4 nuotraukos)

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas