Motociklinininkai jau įveikė antrąjį Dakaro greičio ruožą: nesėkmingai etapas susiklostė lyderiui, šiandien triumfuoja amerikietis

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį, o prie starto linijos stojo ir ekipažai iš Lietuvos.

Antrąją lenktynių dieną pirmieji įveikė motociklų įskaitoje besivaržantys lenktynininkai. Preliminariai šiandien laimėjo Masonas Kleinas, kuris šiandien startavo iš trečiosios pozicijos. Amerikietis distanciją įveikė per 5 val. 23 min. 4 sek. ir artimiausią savo varžovą aplenkė daugiau nei viena minute.

Antras šiandien liko vokietis Sebastianas Buhleris, kuris lyderiui pralaimėjo 1 min. ir 9 sek. Trečioje vietoje finišavo amerikietis Skyleris Howesas, kurį nuo antrosios vietos šiandien skyrė vos 4 sekundės.

Nesėkmingai antroji Dakaro ralio diena susiklostė amerikiečiui Rycky Brabecui, kuris šiandien nuo lyderio atsiliko 5 min. 35 sek. ir finišavo penkioliktas. Devintas šiandien liko Danielis Sandersas, kuris vakar tik po pritaikytų baudų nukrito į penktąją poziciją. Šiandien australas tikėjosi pakovoti dėl pergalės, tačiau krito nuo savo motociklo ir prarado nemažai laiko. Nuo lyderio jis šiandien atsiliko 3 min. 24 sek.

Priminsime, jog iš Dakaro jau pasitraukė praėjusių metų čempionas Samas Sunderlandas, kuris dar vakar patyrė avariją ir pasitraukė iš kovos. Iškart po avarijos, britas atsidūrė ligoninėje, o plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia.