Motociklų klasės Dakaro čempionas pasidalino jautria žinute: po avarijos atsigaunantis lenktynininkas pasidalino informacija apie savo būklę

Motociklų klasės Dakaro čempionas pasidalino jautria žinute: po avarijos atsigaunantis lenktynininkas pasidalino informacija apie savo būklę

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį, o prie starto linijos stojo ir ekipažai iš Lietuvos.

Visi lietuviai vakar pasiekė finišo liniją, o šiandien jau pradėjo kovas antroje Dakaro dienoje, tačiau tikrai ne visiems šie metai prasidėjo taip kaip norėta. Pirmoji Dakaro ralio diena nesėkmingai susiklostė motociklų klasėje besivaržančiam Samui Sunderlandui. Praėjusių metų Dakaro čempionas įveikė tik 52 kilometrus ir patyrė avariją, po kurios buvo išgabentas į ligoninę.

Britui šių metų Dakaro ralis jau yra baigtas. Šiuo metu jis vis dar yra ligoninėje, o iš ten pasidalino žinute, kurioje atskleidė, kad nors ir patyrė sužeidimų, tačiau jaučiasi gerai.

A.S.O./F.Le Floc'h/DPPI nuotr.

„Labai dėkoju visiems už šiltas žinutes. Man viskas daugiau ar mažiau yra gerai. Lūžo mentė, didelė hematoma ant nugaros ir smegenų sukrėtimas – toks mano šiandienos balansas. Jaučiu gėda, jog dabar guliu čia ir turiu rašyti šią žinutę. Dar pirmą dieną pasitraukti iš Dakaro yra sunkiai nuryjama piliulė“ , - savo socialiniame tinkle rašė S.Sunderlandas.

Britas yra dukart laimėjęs Dakarą, o tai jam pavyko padaryti pernai ir 2017 metais, tačiau šiemet savo nugalėtojo vardo jau nebeapgins. S.Sunderlandas savo žinutėje nepraleido progos padėkoti ir „Red Bull GasGas Factory Racing“ komandai, kurią jis atstovauja, o tai pat ir savo partneriams.

„Visų pirma, norėčiau išreikšti nusivylimą dėl savo komandos, kuri taip sunkiai dirbo, kad suteiktų man visus reikiamus įrankius, norint apginti pernai iškovotą titulą. Norėčiau padėkoti ir savo rėmėjams, kurie mane palaiko. Tokios akimirkos yra tai, kas pergales paverčia tokiomis ypatingomis“, - rašė čempionas.

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas