Pasiruošimas F1 sezonui įgauna pagreitį: naująjį bolidą pristatė ir „AlphaTauri“ komanda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Pasiruošimas F1 sezonui įgauna pagreitį: naująjį bolidą pristatė ir „AlphaTauri“ komanda Photo caption

Pasiruošimas naujam „Formulė 1“ sezonui įgauna pagreitį, o jau visai neseniai įvyko ir pirmieji bolidų pristatymai. Valentino dienos proga ant didžios scenos žengė ir „AlphaTauri“ komandos vadovai, kurie pademonstravo naująjį „AlphaTauri AT03“ bolidą.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, naujasis AT03 bolidas išsaugojo panašią spalvų paletę kaip ir 2021 metų sezone, tačiau bendras apipavidalinimas šiek tiek skiriasi. Žinoma, kaip ir anksčiau, dukterinės „Red Bull“ komandos automobilis papuoštas tamsiai mėlynos ir baltos spalvos kombinacijomis.

„Esu laimingas pagaliau galėdamas pristatyti kaip atrodys mūsų bolidas 2022 metų „Formulės 1“ sezone“, - kalbėjo komandos vadovas Franzas Tostas. „Tai visiškai nauja F1 era ir mes tikimės, jog mūsų bolidas bus pajėgus pakartoti praėjusių metų sėkmę“.

Naujuosius „AlphaTauri AT03“ bolidus šių metų sezone pilotuos Pierre‘as Gasly ir Yuki Tsunoda, kurie šiai komandai atstovavo ir praėjusio sezono metu. Automobiliuose bus naudojami atnaujinti „Honda“ varikliai, tačiau šiam gamintojui pasitraukus iš „Formulė 1“, jie bus vadinami „Red Bull“ vardu.

Verta pastebėti ir tai, jog naujieji „AlphaTauri“ bolidai naudos nemažai komponentų kaip ir „Red Bull RB18“. Pastarasis automobilis buvo pademonstruotas dar praėjusią savaitę, tačiau techninės jo savybės nebuvo atskleistos, o gerbėjai išvydo tik stilistinius bolido pasikeitimus.

„Esminis skirtumas, lyginant su praėjusiais metais, kuomet naudodavome metų senumo „Red Bull“ dizainą, yra tas, jog dėl taisyklių pasikeitimų abi komandos šiemet naudos tas pačias detalių specifikacijas“, - atskleidė komandos techninis direktorius Jody Eggintonas.

AlphaTauri AT03 bolidas (14 nuotraukos)

Priminsime, kad 2021 metų sezone „AlphaTauri“ komanda surinko 142 taškus ir užėmė 6 vietą komandinėje įskaitoje. Pagrindinis ekipos pilotas P.Gasly su 110 taškų, asmeninėje įskaitoje, užfiksavo devintą rezultatą. Tuo tarpu Y.Tsunoda surinko 32 taškus ir turėjo tenkintis 14 vieta.

Error occurred