Per žingsnį nuo katastrofos: olandų ekipažo automobilis paskendo liepsnose, Dakaras jiems jau baigtas

Per žingsnį nuo katastrofos: olandų ekipažo automobilis paskendo liepsnose, Dakaras jiems jau baigtas

Sekmadienį startavo sunkiausios pasaulyje Dakaro ralio lenktynės, kuriose startavo ir septyni lietuvių ekipažai. Visi jie pasiekė pirmosios dienos finišą, o šiandien tęsia kovą Dakare. Tačiau ne visiems pirmoji Saudo Arabijoje vykstančio ralio diena buvo sėkminga.

Pirmasis Dakaro ralio greičio ruožas tragiškai baigėsi olandų ekipažui Michelui Kremeriui ir Thomasui de Boisui, kurie atstovauja „Coronel Dakar Team“ komandai. Įveikus vos 100 kilometrų, lenktynininkai pajuto keistą kvapą ir netrukus turėjo ne tik sustoti, bet ir gelbėtis.

A.S.O./G.Soldano/DPPI nuotr.

„Coronel Dakar Team“ ekipažas laiku spėjo palikti savo transporto priemonę, kuri neilgai trukus sudegė. M.Kremeriu teigimu, viskas įvyko žaibiškai, o bešokdamas iš automobilio jis dar ir susitrenkė šonkaulius. Abu lenktynininkai liko sveiki, ko tikrai negalima pasakyti apie jų bolidą.

„Visa laime esame sveiki. Mums pavyko iššokti iš automobilio laiku. Iš pradžių gavome pranešimą, jog užfiksuotas žemas kuro spaudimas, kuo aš negalėjau patikėti, nes bakas buvo pilnas. Tai buvo labai keista. Thomas apsidairė ir tuomet mes pajautėme keistą kvapą. Tuomet jis pasakė, kad automobilis dega“, - pasakojo M.Kremeris.

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas