Pristatytas dar vienas F1 bolidas: „Williams“ pademonstravo naujojo FW44 išdažymą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Pristatytas dar vienas F1 bolidas: „Williams“ pademonstravo naujojo FW44 išdažymą Photo caption

„Formulės 1“ komandos jau ruošiasi naujam sezonui, o daugelis jų jau yra suplanavusios ir savo bolidų pristatymo datas. Prieš keletą savaičių išvydome kaip atrodys „Haas“ komandos lenktyninis automobilis, o nuo tos dienos buvo pristatyti dar bent 5 bolidai.

Šiandien, antradienį, internetinio renginio metu buvo pristatytas ir „Williams“ komandos bolidas. Tiesa, kaip jau tapo įprasta šiemet, naujajam „Formulė 1“ sezonui besiruošianti komanda pademonstravo tik „Williams FW44“ automobilio išdažymą, o kitos jo savybės – kol kas išlieka nežinomos.

Kaip galite matyti iš tekste pateikiamų nuotraukų, „Williams“ gerokai patamsino savo 2022 metų sezonui skirtą bolidą. „Williams FW44“ dominuos tamsiai ir šviesiai mėlynos spalvų atspalviai, o taip pat ir raudoni akcentai. Teigiama, kad pastarieji akcentai atspindi komandos britišką aplinką, o mėlyna simbolizuoja „Williams“ komandos istoriją.

„Per savo, kaip ikoniškos „Formulės 1“ komandos, istoriją, „Williams Racing“ demonstravo didžiulę jėga ir rafinuotumą“, - spaudos konferencijos metu kalbėjo komandos vadovas Jostas Capito. „Naujasis automobilio vizualinis identitetas puikiai atspindi šias charakteristikas, kurias demonstruoja ir mūsų personalas, pilotai ir gerbėjai“.

„Williams FW44“ bolidas (7 nuotraukos)

Naujojo „Williams FW44“ pristatyme dalyvavo ir abu komandos pilotai. Priminsime, jog 2022 metų sezono metu „Williams Racing“ garbę gins Nicholas Latifi, kuris praėjusio sezono metu iškovojo 7 taškus ir užėmė 17 vietą. Prie jo jungiasi Alexas Albonas, kuris į „Formulę 1“ sugrįžta po vienerių metų pertraukos.

Verta paminėti ir tai, jog tikrasis „Williams FW44“ bolidas gali būti atskleistas dar šiandien. Skelbiama, kad komanda ketina atlikti automobilio bandymus Silverstono trasoje. Kaip bebūtų, kol kas išlieka nežinoma ar komandos atstovai ketina pateikti kažkokios oficialios informacijos.

Error occurred