Pristatytas dar vienas naujas F1 automobilis: savo šedevrą pademonstravo ir „Ferrari“

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Pristatytas dar vienas naujas F1 automobilis: savo šedevrą pademonstravo ir „Ferrari“ Photo caption

Naujų „Formulės 1“ bolidų pristatymai tęsiasi. Šiandien įvyko ir „Ferrari“ renginys, kurio metu pademonstruotas naujasis „Ferrari F1-75“ automobilis, kuris bus naudojamas 2022 metų F1 sezone. Raudonųjų komandai tai jau 75 sezonas, o tuo pačiu „Ferrari“ yra vienintelė komanda čempionate, kuri dalyvavo visuose F1 sezonuose.

„Tai ypatinga diena mūsų komandai. Esu beprotiškai laimingas“, - pristatymo renginį pradėjo komandos vadovas Mattia Binotto. „Šiemet mes investavimo viską, ką galėjimo, ir darėme tai drąsiai. Mūsų komanda sudaro puikūs žmonės, kurie turi įvairiausių savybių. Mums pavyko įveikti visus iššūkius, o tam padėjo ir inovatyvus požiūris ir, patikėkite manim, mes daug tam treniravomės“.

Žvelgiant į naujojo „Ferrari F1-75“ bolido šonus, nesunku pastebėti ir šonines groteles, kurios primena „Aston Martin“ panaudotą sprendimą. Po pastarosios komandos pristatymo, internete kilo nemažai įvairiausių kalbų, o F1 gerbėjai šį sprendimą pradėjo lyginti su ryklių žiaunomis ar sūrio trintuvais.

2022 metų sezone „Ferrari“ komandai ir toliau atstovaus Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas. Bendroje įskaitoje geriau pasirodė būtent pastarasis, kuris surinko 164,5 taško bei užėmė penktąją vietą, o Ch.Leclercas su 159 taškais liko septintoje pozicijoje. „Ferrari“ ekipa komandinėje įskaitoje su 323,5 taško iškovojo trečiąją vietą. Abu pilotai neslėpė džiaugsmo dėl artėjančio sezono.

Naujasis „Ferrari F1-75“ bolidas (4 nuotraukos)

„Šis sezonas bus itin svarbus visai komandai, o taip pat ir lenktynininkams“, - kalbėjo Ch.Leclercas. „Mes turime puikias galimybes, o ir lūkesčiai yra labai dideli. “.

Analogiškos pozicijos laikėsi ir C.Sainzas, kuris taip pat dalyvavo naujoji „Ferrari F1-75“ bolido pristatyme. Pastarasis tikino, jog yra „daugiau nei pasiruošęs naujam sezonui“.

„2021 metai buvo puikūs, supratau kaip komanda dirba ir prisitaikiau prie aplinkos. Dabar atėjo laikas pakelti komandą į naują lygį, judėti į priekį“, - optimizmo nestoko C.Sainzas.

Priminsime, jog naujųjų bolidų kol kas nėra pademonstravusios vos trys komandos – tai „Mercedes“, „Alpine“ ir „Alfa Romeo“. Kaip bebūtų, „Mercedes“ savo naujienas atskleis jau rytoj, o vasario 22 dieną mūsų laukia „Alpine“ bei, galiausiai, vasario 27 dieną ant scenos žengs ir „Alfa Romeo“ komandos vadovai. Visas „Formulė 1“ naujienas galite rasti paspaudę čia.

Error occurred