Puikios naujienos lietuvių ekipažui: „Audi“ pilotas užsidirbo 15 minučių baudą, V.Žala pakilo tarp penkių geriausiųjų

Puikios naujienos lietuvių ekipažui: „Audi“ pilotas užsidirbo 15 minučių baudą, V.Žala pakilo tarp penkių geriausiųjų

Šiandien prasidėjo pirmoji Dakaro diena, o joje lenktynininkai turi įveikti žiedinį greičio ruožą. Visi dalyviai startuoja „Sea Camp“ bivake, o ten pat jie ir pasieks finišą. Tarp greičiausių šiandien – „Audi“ bolidus vairuojantys pilotai, o taip pat ir Vaidotas Žala.

Pirmoji diena pažymėta „Audi“ elektra varomų „RS Q e-tron“ bolido pergale. Nors iš pradžių pirmavo švedų duetas Mattias Ekströmas ir Emilas Bergkvistas, tačiau pirmieji finišą pasiekė Carlosas Sainzas ir Lucasas Cruzas, kurie ir tapo pirmosios dienos dykumų maratono nugalėtojais. Švedų duetas, kuris taip pat lenktyniauja su „Audi“ bolidu, finišavo trečioje vietoje ir nuo lyderių atsiliko vos 47 sekundes. Tiesa, po kiek laiko jiems buvo skirta 15 minučių bauda.

Vaidotas Žala / „Teltonika Racing“ nuotr.

Remiantis organizatorių pateikiama informacija, švedų ekipažas gavo 15 minučių baudą, kas juos nustūmė į 15 vietą. Tai – puikios naujienos „Teltonika Racing“ komandai. Dėl konkurentų gautos baudos V.Žala kyla į penktąją vietą bendroje įskaitoje. Tiesa, kol kas nėra žinoma kokį nusižengimą padarė „Team Audi Sport“ duetas iš Švedijos.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos...

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas