„Red Bull“ pristatė 2022 metų sezono bolidą: naujojo rėmėjo logotipo nepastebėti – tiesiog neįmanoma

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Red Bull“ pristatė 2022 metų sezono bolidą: naujojo rėmėjo logotipo nepastebėti – tiesiog neįmanoma Photo caption

Naujasis „Formulės 1“ sezono startas jau visai ne už kalnų, o likus mažiau nei mėnesiui – prasidėjo ir bolidų pristatymų maratonas. Pirmieji savo šedevrą pademonstravo „Haas“ komandos atstovai, o prieš kelias dienas ant scenos žengė ir „Red Bull“.

Virtualaus renginio metu, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas iš komandos Bazės Milton Keynese, buvo atskleista 2022 metų sezono bolido išvaizda, kuri ne itin kuo skiriasi nuo to, ką matėme ankstesniais metais. Tiesa, naujo rėmėjo logotipo nepastebėti – neįmanoma.

Šoninėje „Red Bull“ lenktyninio automobilio dalyje, o taip pat ir ant galinio sparno – didžiulis „Oracle“ logotipas. Pastaroji kompanija tapo ir pagrindinių komandos rėmėju, kurio pavadinimas atsidurs ir komandos pavadinime, kas reiškia, jog šį sezoną jos pavadinimas bus „Oracle Red Bull“. Daugiau spalvinių naujienų šis bolidas nesulaukė, o komandos atstovai neatskleidė jokių naujovių, kurios būtų susijusios su aerodinaminiais pasikeitimais. Tiesa, pastebėti modelio nosies ir sparno pokyčius – nėra sudėtinga.

Jeigu „Oracle“ logotipas papuošė „Red Bull“ bolidą, tai tuo pačiu metu nuo jo dingo kitos bendrovės simbolis. Kaip žinia, „Honda“ pasitraukė iš F1 čempionato, todėl ir šios įmonės logotipo nebeliko ant „Red Bull“ automobilio o jį pakeitė „Honda Racing Corporation“ simbolis. Nesunku suprasti, jog komanda ir toliau naudos japonų sukurtu variklius.

Priminsime, kad pagrindiniu komandos pilotu ir toliau išlieka praėjusių metų „Formulės 1“ čempionas Maxas Verstappenas, kurio bolidas bus pažymėtas pirmuoju numeriu. Jo komandos draugas – antrąjį sezoną komandoje pasitinkantis Sergio Perezeas.

(5 nuotraukos)

Error occurred