Stabdomos trečiojo Dakaro greičio ruožo lenktynės: organizatoriai nutraukia etapą, paskelbtos to priežastys ir ką daryti dalyviams

Stabdomos trečiojo Dakaro greičio ruožo lenktynės: organizatoriai nutraukia etapą, paskelbtos to priežastys ir ką daryti dalyviams

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį. Antradienį startavo ir trečioji lenktynių diena.

Antradienio lenktynes sėkmingai pradėjo daugelis lietuviškų ekipažų, tačiau organizatoriai pranešė, jog dėl liūties greičio ruožas yra nutraukiamas. Oficialiame Dakaro ralio organizatorių pranešime teigiama, kad oro sąlygos yra sudėtingos, o tai neleidžia skraidyti medicininiams sraigtasparniams.

Kaip žinia, Dakaro organizatoriai skiria maksimalų dėmesį dalyvių saugumui, o lenktynių pratęsimas be pagalbos sraigtasparnių – neįmanomas. Skelbiama, jog lenktynininkai turi pasiekti 378 kilometrų kontrolinį punktą ir nuo ten, alternatyviu maršrutu, keliauti tiesiai į bivaką.

Pirmasis iš lietuvių į bivaką patraukė Laisvydas Kancius, kuris tik paskelbus Dakaro ralio organizatorių pranešimą pasiekė 378 kilometrų žymą. Čia lietuvis užfiksavo 5 rezultatą tarp keturračių ir nuo lyderio atsiliko 17 min. 46 sek. Tiesa, keturratinininkas greičiausiai praras dar vieną poziciją ir dieną užbaigs šeštoje vietoje.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos...

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas