Vaidotas Žala sustojo Dakaro trasoje: po keleto valandų stovėjimo komanda pranešė geras naujienas

Vaidotas Žala sustojo Dakaro trasoje: po keleto valandų stovėjimo komanda pranešė geras naujienas

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį, o prie starto linijos stojo ir ekipažai iš Lietuvos.

Visi lietuviai vakar pasiekė finišo liniją, o šiandien jau pradėjo kovas antroje Dakaro dienoje, tačiau tikrai ne visiems šiandiena klostosi kaip norėtųsi. Vos tik įveikus antrąjį kontrolinį tašką, sustojo „Teltonika Racing“ ekipažas su Vaidotu Žala ir Paulo Fiuza. Lenktynininkai trasoje stovi jau daugiau nei 40 minučių.

„Teltonika Racing“ komandos „Facebook“ paskyroje paskelbta, jog lenktynininkai pramušė tris automobilio ratus. Kaip žinia, automobilių klasėje ekipažas su savimi turi du atsarginius ratus, todėl dabar V.Žala priverstas laukti sunkvežimio, kuris atgabens dar vieną ratą.

Vaidotas Žala / Organizatorių nuotr.

Panašu, kad V.Žalos ir P.Fiuza duetai šiemet pasiekti geriausiųjų dešimtuko nebepavyks. Kaip minėjome, „Teltonika Racing“ ekipažas trasoje stovi jau daugiau nei 40 minučių, o jiems dar reikia sulaukti sunkvežimio su atsarginiais ratais.

Kol V.Žala stovi trasoje, jį jau aplenkė ir „Toyota Gazoo Racing Baltics“ ekipažas, kuris antrajame kelio taške užfiksavo devintą rezultatą ir nuo lyderio atsilieka 3 min. 48 sek.

Atnaujinta 13:50. Pagaliau sulaukėme naujienų ir iš Vaidoto Žalos. „Teltonika Racing“ komandos atstovai pasidalino pranešimu socialiniame tinkle „Facebook“.

„Naujienos iš mūsų stovyklos. Sunkvežimis netrukus pasieks ekipažą, turi du atsarginius ratus. Kadangi G. Chicherit nepasisekė ir taip pat pramušė tris ratus, atsarginiais reiks dalintis. Vienas ratas atiteks mūsų ekipažui, kitas G. Chicherit. Ekipažas turės važiuoti itin atsargiai. Jei pramuš ratą dar kartą, kito sunkvežimio teks laukti ilgai“, - rašoma komandos pranešime.

Atnaujinta 14:15. Pranešama, kad ekipažas pajudėjo toliau.

Stebėti šios dienos karščiausius įvykius galite paspaudę čia.

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.

Susijusios naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas