„Williams“ atsisako net 27 metus trukusios tradicijos: ant naujojo „Formulės 1“ bolido nebeliko ypatingo lipduko

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Williams“ atsisako net 27 metus trukusios tradicijos: ant naujojo „Formulės 1“ bolido nebeliko ypatingo lipduko Photo caption

Vakar, antradienį, „Williams“ išbandė naująjį „Formulės 1“ bolidą, kuris bus naudojamas 2022 metų sezone, o taip pat pademonstravo ir jo išdažymą. Tačiau tai ne visos naujienos iš šios komandos stovyklos, kurie priėmė ir dar vieną sprendimą.

„Williams“ nusprendė nuo bolido pašalinto Ayrtono Senna logotipą, o pagrindinė to priežastis – „noras judėti į priekį ir pailsėti nuo praeities“. Priekinėje bolido dalyje puikavosi „Senna“ logotipas, kuris buvo pakeistas tik vieną kartą, 2014 metais ant bolido nosies puikavosi „Senna Sempre“ ženkliukas, skirtas dvidešimtosioms mirties metinėms paminėti.

A.Senna žuvo 1994 metais varžydamasis San Marino GP etape, o tuomet jis atstovavo būtent „Williams“ ekipą. Jo garbei skirtas logotipas, ant komandos bolidų buvo klijuojamas nuo pat 1995 metų. Vakar vykusio naujojo „Williams FW44“ pristatymo metu buvo pažymėta, jog naujasis automobilis turėtų būti žinomas kaip „nauja pradžia“.

„Sprendimas buvo toks, jog mes norime judėti į priekį“, - kalbėjo komandos vadovas Jostas Capito. „Mes esame naujoje eroje, turime naują automobilį. Mes taip pat atnaujinome muziejų, kuriame yra speciali erdvėę, skirta pagerbti Ayrtoną. Manau, kad dabar atėjo laikas žiūrėti į ateitį ir nustoti pilotams rodyti „S“ logotipą, kuris primena kas nutiko“.

Priminsime, jog pastaruosius keletą metų „Williams“ komanda išgyvena tikrą permainų periodą. 2020 metų rugsėjį Williamsų šeima nusprendė atsisakyti komandos kontrolės ir ji buvo parduota „Dorilton Capital“. Negana to, praėjusių metų lapkritį mirė ir komandos įkūrėjas Frankas Williamsas.

Error occurred