Paskutinę vasaros dieną įvyko jau septintasis ir priešpaskutinis „Formula Drift“ drifto čempionato etapas, kuriame varžosi ir lietuvis Aurimas Bakchis. Būtent jis ir iškovojo pergalę Jutoje įvykusiame etape ir išsaugojo bent jau teorines galimybes tapti čempionu.

Lietuvis finalinėje dvikovoje susitiko su norvegu Fredricu Aasbo. Čia savo pranašumą įrodė A.Bakchis su savo „GT Radial Nissan S15“ automobiliu. Trečiąją vietą Jutoje iškovojo „Trentonas Beechumas, o čempionato lyderis Jamesas Deane‘as liko ketvirtas.

Už pergalę „Formula Drift“ etape A.Bakchis gavo 100 taškų ir dabar jų iš viso turi 492. Čempionate pirmaujantis airis J.Deane‘as savo sąskaitoje turi 566 taškus. Tai reiškia, kad lietuvis vis dar turi teorinius šansus laimėti FD čempionatą, tačiau ne viskas priklauso tik nuo jo.

16Andy Hateley42

Paskutiniame etape A.Bakchis turi tikėtis, kad jo pagrindinis konkurentas pralaimės savo TOP32 dvikovą. Tačiau ir to bus negana. „GT Radial Nissan S15“ vairuojantis lietuvis turi nužygiuoti iki pat finalo ir tik tokiu atveju jis taptų „Formula Drift“ čempionu. Jeigu J.Deane‘as patenka į TOP16 – jis užsitikrina čempiono vardą.