Prasideda šeštasis Dakaro greičio ruožas: organizatoriai atliko neplanuotus pakeitimus, žinoma ir kada startuos lietuviai

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį, o prie starto linijos stojo ir ekipažai iš Lietuvos.

Prasideda šeštasis Dakaro greičio ruožas: organizatoriai atliko neplanuotus pakeitimus, žinoma ir kada startuos lietuviai

Penktadienį Dakaro ralio dalyvius, o taip pat ir gerbėjus, pasitinka kiek sutrumpintas greičio ruožas. Organizatoriai paskelbė, kad jo ilgis sieks 357 kilometrus, vietoje planuotų 466, o pervažiavimas – 562 kilometrai. Tai bus neabejotinai ilgiausia diena šių metų varžybose.

Šiandien šeštąjį greičio ruožą pasitinkančių dalyvių laukia trasa per kopas, o vėliau – ir smėlynus. Tiesa, dėl sutrumpinto maršruto lenktynininkams pavyks išvengti gausybės akmenų. Žinoma, prie starto linijos sutiksime ir komandas iš Lietuvos. Žemiau pateikiame lietuvių starto laikus.

Rokas Baciuška / Eric Vargiolu / DPPI nuotr.

Visi lietuvių starto laikai Dakare:

8:00 val. – Laisvydas Kancius („Story Racing“)

9:17 val. – Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza („Teltonika Racing“)

9:42 val. – Rokas Baciuška ir Oriolas Vidalis („Red Bull Can-Am Factory Team“)

10:37 val. – Tomas Jančys ir Irmanas Bražiūnas („Mediafon Team“)

10:44 val. Vaidotas Paškevičius, Stavomiras Volkovas ir Tomas Gužauskas („Constra Racing“)

11:11 val. – Gintas Petrus ir Jose Marquesas („Petrus Kambucha Team“)

Verta pastebėti, jog Dakaro organizatoriai sutrumpino ne tik šeštąjį greičio ruožą. Pranešama, jog šeštadienį dalyvių laukia pakoreguotas maršrutas ir čia teks įveikti tai, kas buvo suplanuota aštuntajam greičio ruožui. Pakeitimai dėl sekmadienį startuojančio aštuntojo greičio ruožo bus paskelbti vėliau, atsižvelgiant į tolimesnes oro sąlygas, kurios pastaruoju metu nelepina nei dalyvių, nei organizatorių.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas