Vėl koreguojamas Dakaro tvarkaraštis: tragiškos oro sąlygos dalyvius pasitiks su netikėtomis naujienomis

Naujieji metai automobilių sporto gerbėjams, kaip ir įprasta, prasidėjo Dakaro ralio startu. Saudo Arabijoje vykstančios sunkiausios pasaulio varžybos sukaustė šio sporto gerbėjų dėmesį, o prie starto linijos stojo ir ekipažai iš Lietuvos.

Vėl koreguojamas Dakaro tvarkaraštis: tragiškos oro sąlygos dalyvius pasitiks su netikėtomis naujienomis

Jau penktadienį Dakaro ralio dalyvius pasitiko pakoreguotas greičio ruožas, o prastos oro sąlygos ir toliau griauna organizatorių planus. Pranešama, kad pablogėjusios oro sąlygos neleido tinkamai įrengti bivako prie Al Duwadimi, todėl pakeitimai palietė 7 ir 8 etapus, kurie vyks šeštadienį – sekmadienį.

Pranešama, kad rytoj įvyksiantis septintasis greičio ruožas bus maratoninis. Kadangi šioje lenktynių stadijoje dalyviai nesitikėjo tikro maratono etapo, po specialiojo greičio ruožo finišo bus įrengta pagalbos zona, kurioje bus galima praleisti ne daugiau kaip dvi valandas. Paskui dalyviai važiuos link Al Duwadimi kur jų transporto priemonės bus pastatytos saugioje zonoje.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas