Britų valdžia nori daugiau elektromobilių: nauji statiniai turės būti aprūpinti itin svarbiu komponentu

Britų valdžia nori daugiau elektromobilių: nauji statiniai turės būti aprūpinti itin svarbiu komponentu

Elektriniai automobiliai tampa vis populiaresni visame pasaulyje, o daugelis šalių siekia vis labiau motyvuoti savo gyventojus. Daug kur, įskaitant ir Lietuvą, siūlomos įvairios subsidijos, norintiems atsisakyti taršaus automobilių ir įsigyti mažiau taršią ar elektrinę transporto priemonę. Tačiau kai kur į visa tai žiūrima dar rimčiau.

Didžiojoje Britanijoje elektra varomų transporto priemonių įkrovimo taškai nuo kitų metų turės būti įrengti prie kiekvieno naujo šalies pastato. Tokia tvarka įsigalios pagal naujus teisės aktus, kuriuos paskelbs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas.

Informaciją oficialiu pranešimu pateikė ministro pirmininko biuras. B.Johnsonas turėjo paskelbti apie naujus teisės aktus pirmadienį kalbėdamas Britanijos pramonės konfederacijos metinėje konferencijoje.

Investicijų į infrastruktūrą spartinimas, siekiant palengvinti visuomenės perėjimą prie elektromobilių, buvo vienas iš plataus masto nacionalinio „Net Zero“, nulinės anglies dvideginio emisijos, strateginio dokumento, kurį praėjusį mėnesį paskelbė Didžiosios Britanijos vyriausybė, elementų.

Pramonės asociacijos ACEA duomenimis, apie 70 procentų Europos elektromobilių krovimo punktų yra sutelkta vos trijose šalyse: Nyderlanduose, Prancūzijoje ir Vokietijoje. ACEA teigia, kad Jungtinėje Karalystėje, šiuo metu Europoje esančioje 4-oje vietoje pagal elektromobilių krovimo punktų skaičių, yra apie 24 000 veikiančių elektromobilių krovimo taškų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais! Tai padaryti galite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Daugiau naujienų