„Citroën“ turi naujienų: pristatytas naujasis C4 su trijų tipo varikliais, o vienas jų - elektrinis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Citroën“ turi naujienų: pristatytas naujasis C4 su trijų tipo varikliais, o vienas jų - elektrinis Photo caption

„Citroën“ aktyviai tęsia elektrifikaciją ir dėmesį iš SUV modelių nukreipia kompaktinių hečbekų link. Naujos kartos hečbekas C4 yra vienas pirmųjų segmente, galintis pasiūlyti trijų skirtingų tipų variklius: visiškai elektrinį, benzininį ar dyzelinį. Automobilio siluetas taip pat žymi naują „Citroën“ stiliaus erą.

Sėkmingai rinkose debiutavus SUV modeliams „C3 Aircross“ bei „C5 Aircross“ (jų pardavimas nuo 2017 m. pabaigos pasiekė atitinkamai 300 ir 200 tūkst.), „Citroën“ žengia į kitą produktų strategijos etapą ir koncentruojasi į hečbekus.

„Citroën“ pristato naująjį C4 su trijų tipų varikliais, tarp jų – ir elektrinis

Kompaktiniai hečbekai vaidina svarbų vaidmenį Europoje, 2019 m. jų pardavimas siekė 28 proc. visų C segmento modelių pardavimo. Naujieji visiškai elektrinis ë-C4 ir C4 siūlo modernius, šiandienos koncepcijas atitinkančius sprendimus, o juos besirenkantiems klientams – visą įrangą, kurios tik galima tikėtis C segmento automobilyje.

Trys variklių tipai

Visiškas elektrinis ë-C4 ir C4 yra sukurti ant tos pačios modulinės platformos, leidžiančios montuoti trijų skirtingų tipų variklius: elektrinį, benzininį ar dyzelinį. Klientai gali rinktis jų poreikius geriausiai atitinkantį modelį.

ë-C4 yra penktasis „Citroën“ automobilis su elektros pavara, jis prisijungia prie „C5 Aircross Hybrid“, „Ami“, „ë-Jumpy“ ir „ë-SpaceTourer“. Kartu su C4 taip pat pristato naują dizaino koncepciją ir išsiskiria visame segmente.

Aukštesnis komfortas

Komfortas, kaip ir kituose „Citroën“ modeliuose, užtikrinamas specialiomis išskirtinėmis šio gamintojo technologijomis, visų pirma – „Citroën Advanced Comfort®“ programa. Važiavimo komfortą didina patobulinta pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions®“ sistema, o sėdėjimo – specialios patogesnės „Advanced Comfort“ sėdynės.

„Citroën“ pristato naująjį C4 su trijų tipų varikliais, tarp jų – ir elektrinis

Komfortiškos kelionės dėl interjero erdvės ir praktiško jos panaudojimo yra puikios visiems keleiviams – čia ne tik aukštos kokybės šviesios medžiagos, bet ir moderniausios gamintojo vystomos technologijos.

„Citroën“ kompaktiniai automobiliai yra atpažįstami nuo pat pirmojo C4 pasirodymo 1928 m., o didžiausia klasės pažiba yra 1971 m. Europos metų automobiliu išrinktas GS, šiemet švenčiantis penkiasdešimties metų sukaktį. Kompaktinių automobilių buvo ir daugiau. Be jau minėtų C4 ir GS, „Citroën“ sukūrė populiarius „Ami 6“ / „Ami 8“, GS / GSA, BX, ZX, „Xsara“, 2004 bei 2010 m. pristatytus naujus C4 bei „C4 Cactus“.

Naujieji elektrinis ë-C4 ir C4 bus detaliai pristatyti birželio 30 d., o į prekybos salonus atkeliaus antroje 2020 m. pusėje.

Error occurred