„General Motors“ brenda iš degančių automobilių skandalo: paaiškėjo, kada bus atnaujinta liūdnai pagarsėjusių modelių gamyba

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„General Motors“ brenda iš degančių automobilių skandalo: paaiškėjo, kada bus atnaujinta liūdnai pagarsėjusių modelių gamyba Photo caption

2021 metai nebuvo itin sėkmingi daugeliui automobilių gamintojų, o itin didelių problemų turėjo JAV milžinė „General Motors“, kuri niekaip nesugebėjo išspręsti su „Chevrolet Bolt“ elektromobiliais susijusių problemų.

Dar 2020 metais prasidėjusios „Bolt“ bėdos persekiojo gamintoją visus praėjusius metus. Kaip žinia, bendrovė turėjo problemų su automobiliuose naudojamais akumuliatorių moduliais, kuriuos buvo nuspręsta pakeisti, o tam GM išleido daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių.

Į padidintą atšauktų „Chevrolet“ automobilių sąrašą pateko 2020–2022 metų modeliai ir kai kurie 2019 metais išleisti variantai, kurie anksčiau nebuvo įtraukti. Taip pat atšauktas naujasis „Bolt EUV“ krosoveris. Tokia situacija lėmė ir „Bolt“ modelių gamybos sustabdymą.

„General Motors“ buvo laikinai grąžinę „Bolt“ serijos automobilius į gamybą dar lapkričio 1 dieną, tačiau po dviejų savaičių ji ir vėl buvo sustabdyta. Kaip atskleidžia „Detroit Free Press“, GM jau netrukus turėtų ir vėl grąžinti „Bolt EV“ ir „Bolt EUV“ modelius į gamybą, o tai galimai įvyks jau balandžio 4 dieną.

„Precedento neturintis sprendimas sustabdyti „Bolt EV“ ir EUV gamybą mums leido susikoncentruoti ties baterijų modulių keitimu. Tai leido pakeisti „Bolt EV“ automobilių, kurie buvo mūsų prioritetinė grupė, dalis“, - kalbėjo GM atstovas Danas Floresas.

Pažymima, jog bendrovės prioritetu ir toliau išlieka pakeisti brokuotus baterijų modulius, tačiau tai nesustabdys „General Motors“ nuo gamybos linijų atnaujinimo. Pastebima ir tai, kad iki šiol ne visi „Bolt EV“ ir „Bolt EUV“ automobilių savininkai kreipėsi į autorizuotus servisus, jog būtų pakeistos brokuotos dalys.

„Mes ir toliau, kiekvieną dieną, atliekame reikiamus pakeitimus. Dėka mūsų tiekėjų, kurie gali suteikti mums reikiamus komponentus, mes jaučiamės užtikrinti, jog sugebėsime subalansuoti pakeitimo darbų bei naujos produkcijos apimtis“, - patikino D.Floresas.

Priminsime, kad tarp brokuotų „Chevrolet Bolt EV“ ir „Bolt EUV“ elektrinių automobilių patenka net 140 tūkst. vienetų. Per pastaruosius keletą metų buvo patvirtinta 15 gaisrų, kurie susiję su brokuotomis transporto priemonių baterijomis.

Error occurred