Problemos su elektromobilių kokybe nesibaigia: dar vienas gamintojas praneša apie pavojingą defektą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

Problemos su elektromobilių kokybe nesibaigia: dar vienas gamintojas praneša apie pavojingą defektą Photo caption

Elektromobilių gamintojai pastaruoju metu susiduria su nemažai problemų. „General Motors“ buvo priversti atšaukti tūkstančius automobilių, o rinką purto ir lustų trūkumas. Problemų turi ir „Ford Motors“. Pranešama, kad „Ford Mustang Mach-E“ modelį, gamintą nuo 2021 metų vasario 24 iki birželio 18 dienos, paveikė gana didelis šių automobilių atšaukimas, susijęs su galimai netinkamai pritvirtintais stiklais ir stoglangiais.

Remiantis naujausia informacija, Kanadoje jau buvo atšaukta daugiau nei 5000 automobilių, o Europoje ir Amerikoje į gamyklas turėtų sugrįžti dar 38 714 transporto priemonės, kurios yra paveiktos minėtojo defekto.

Visiems 38 714 „Mach-E“ būdinga priekinio stiklo problema, kas reiškia, jog avarijos metu jis gali atsiskirti nuo transporto priemonės, o 27 318 „Mach-Es“ papildomai turi panoraminio stoglangio defektą, kuris vairuojant gali atskirti nuo transporto priemonės.

„Ford“ sako, kad nėra užfiksavusi, o taip pat nėra informacijos apie nelaimingus atsitikimus ar sužalojimus, susijusius su abejomis problemomis, tačiau kompanija praneša, jog automobilių prekybos vietose pakeis priekinį stiklą ir stoglangį naujuosiuose „Match-E“ modeliuose.

Per pirmuosius aštuonis metų mėnesius „Ford“ JAV pardavė 17 277 „Mach-E“ automobilių. Kovo mėnesį nedidelė dalis, kurią sudaro 1258, naujųjų „Mach -E“ Jungtinėse Valstijose buvo paveiktos atsilaisvinusių rėmo varžtų. Laisvi rėmo varžtai gali sumažinti transporto priemonės saugumą avarijos metu, ši problema padidina sužalojimų riziką.

„Ford“ kompanija ėmėsi aktyviai spręsti šiuos defektus, tikėkimės, kad ateityje panašių bėdų bus išvengta.

Error occurred