Šanchajaus automobilių parodoje „Toyota“ parodys naują elektromobilį

Šanchajaus automobilių parodoje „Toyota“ parodys naują elektromobilį

Lukas Snarskis

Japonijos automobilių gamintoja „Toyota“ patvirtino, kad Šanchajaus automobilių parodoje Kinijoje, vyksiančioje jau ateinantį mėnesį, pristatys kompaktinio dydžio elektrinį visureigį.

Pirmą kartą apie būsimą elektromobilį „Toyota“ užsiminė Europoje surengtame Kenshiki forume. Tuomet paskelbta, kad elektrinio SUV pagrindu taps naujoji „Toyota“ e-TNGA platforma, kuri yra itin įvairiapusiška ir lengvai pritaikoma daugybei skirtingų produktų.

Esminis e-TNGA platformos principas toks, kad svarbiausi automobilio elementai išlieka fiksuoti, o likę gali būti išdėstomi skirtingai pagal poreikį. Tai leidžia varijuoti ir keisti automobilio plotį, ilgį, atstumą tarp ašių ir aukštį.

e-TNGA platforma taip pat gali būti naudojama automobiliams, varomiems priekine, užpakaline ašimi arba visais keturiais ratais, su skirtingos talpos ir įvairiai išdėstytomis baterijomis bei elektros varikliais. Taigi viena platforma tinka skirtingų tipų modeliams.

Universali ir lanksti platforma leidžia „Toyota“ inžinieriams kurti automobilius, ne tik varomus elektra, bet ir puikiai valdomus bei traukiančius akį.

Šanchajaus automobilių paroda vyks balandžio 21–28 dienomis, žiniasklaidai skirtos 19–20 d.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais! Tai padaryti galite paspaudę čia.
Temos: Toyota

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Daugiau naujienų