„Stellantis“ turėtų sulaukti solidžios italų valdžios paramos: baterijų gamyklai žadama skirti įspūdingą sumą pinigų

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae velit quae consequuntur vitae, nisi suscipit, est beatae?

„Stellantis“ turėtų sulaukti solidžios italų valdžios paramos: baterijų gamyklai žadama skirti įspūdingą sumą pinigų Photo caption

Italijos vyriausybė nusprendė skirti šimtus milijonų elektriniams automobiliams skirtų baterijų gamyklai, kurią planuoja atnaujinti „Stellantis“. Apie tokius planus paskelbė šalies pramonės ministras Giancarlo Giorgetti.

„Esame įsitikinę, jog „Stellantis“ ir toliau turėtų dirbti Italijoje, jų gamyklą Termolyje planuojame paremti 396 mln. eurų“, - ketvirtadienį, kalbėdamas su žiniasklaida, paskelbė Italijos pramonės ministras.

Kalbėdamas su žiniasklaida, G.Giorgetti prakalbo ir apie tai, jog Roma dar šiandien galėtų patvirtinti trejų metų finansavimo paketą, kurio dėka būtų skiriama po 1 mlrd. eurų kasmet tam, jog dar labiau paspartintų šalies gyventojų perėjimą prie mažiau aplinką teršiančių transporto priemonių, o taip pat ir paskatintų gamyklų pertvarkymą elektromobilių gamybai.

Po „Fiat Chrysler Automobiles“ ir prancūzų „PAS Group“ susijungimo susikūrė naujoji „Stellantis“ kompanija atskleidė, jog jų strategija yra turėti penkias baterijų gamyklas Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Į šiuos planus, žinoma, įtraukta ir gamykla Termolio mieste, Romoje, kur šiuo metu gaminami automobilių varikliai.

Kol kas susitarimas tarp „Stellantis“ ir italų nėra pasiektas, tačiau dar sekmadienį G.Giorgetti sakė, kad parašai turėtų būti sudėti jau visai netrukus. „Stellantis“ komentarų šiuo klausimu nepateikia.

Priminsime, jog „Stellantis“ turi nemažai gamyklų visoje Italijoje, o vien šioje šalyje dirba maždaug 50 tūkst. kompanijos darbuotojų. Kaip bebūtų, bendrovei ganėtinai smarkiai smogė pandemija, kuri gerokai sutrikdė automobilių gamintojo darbą.

Error occurred