„Tesla” vairuoti norės daugelis: kraunančius bateriją „McDonald’s” vaišins mėsainiais

„Tesla” vairuoti norės daugelis: kraunančius bateriją „McDonald’s” vaišins mėsainiais

Viena didžiausių elektromobilių savininkų problemų yra įvardijamas ilgas laukimas, kraunant bateriją kelyje. Jei degalų įsipilti galima per 3-5 minutes, tai reikšmingesniam elektromobilio įkrovimui dažniausiai prireikia 20-30 minučių. Vis dėlto „Tesla” savininkams šios minutės tiesiogine to žodžio prasme taps gardesnės.

Prie vienos „Tesla” valdomos „Supercharger” įkrovimo aikštelės Firebaugh mieste JAV pastebėtas greta esančio „McDonald’s” restorano plakatas su tokiu užrašu:

„Įsikraukite su „McDonald’s”, kol kraunate savo „Tesla”. Maistas pristatomas tiesiai prie jūsų įkrovimo vietos.”

Nors „Supercharger” įkrovikliai JAV statomi prie įvairių lankytinų vietų (pvz. prekybos centrų), kad žmonėms nereikėtų sėdėti automobilyje jam kraunantis, tokios akcijos vis dar yra pakankamai retos.

Kaip ten bebūtų, įvairios kavinės ir restoranai, esantys arti minėtų įkroviklių, į „Tesla” vairuotojus anksčiau ar vėliau bus priversti atkreipti dėmesį. Daug pasiturinčių asmenų, priverstų keliasdešimt minučių praleisti vienoje vietoje, yra puikus pajamų šaltinis. Ypač, kai jų rotacija prie įkroviklių smarkiai išaugo, kasdien vis didėjant „Tesla” pardavimams.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais! Tai padaryti galite paspaudę čia.
Temos: Tesla

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Daugiau naujienų