Apsiperkantiems „Maxima“ parduotuvėse – išskirtinė naujiena: kartu su „Ignitis“ pasiūlė naujovę, kuri suteiks dar daugiau patogumo nei anksčiau

Lukas Snarskis

2023-10-08, 16:55 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

Didžiausias greito elektromobilių įkrovimo tinklas Lietuvoje „Ignitis ON“ įgyvendina plėtros planus – pradėjo veikti pirmosios elektromobilių įkrovimo stotelės šalia didžiausio šalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių Šauliuose ir Vilniuje.

Apsiperkantiems „Maxima“ parduotuvėse – išskirtinė naujiena: kartu su „Ignitis“ pasiūlė naujovę, kuri suteiks dar daugiau patogumo nei anksčiau

Šiauliuose tai pirmoji „Ignitis ON“ tinklo stotelė. Kaip teigia „Ignitis“ elektrinio mobilumo departamento vadovas Eimantas Balta, bendradarbiaujant su prekybos tinklu, iš viso planuojama įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles prie 13 skirtingų parduotuvių 6 šalies miestuose.

E. Balta pažymi, kad įkrovimo stotelės šalia parduotuvių bus itin didelės galios – 150 kW, kas leis įkrauti elektromobilio bateriją nuo 0 iki 80 proc. per mažiau nei 20 minučių.

„Ne pirmus metus veikdami elektromobilių įkrovimo versle, suprantame, kad vairuotojams yra svarbūs ne tik technologiškai pažangiausi sprendimai, įkrovimo galia bei greitis, nemažiau svarbu patogumas, efektyvumas – ką vairuotojas gali nuveikti kol jo elektromobilis įsikrauna. Šiuo atveju partnerystė su prekybos rinkos lyderiu „Maxima“ puikiai atitinka šiuolaikinio žmogaus poreikius, aprėpia patogumą ir efektyvumą. Vertiname šią partnerystę ir nuosekliai dirbame, kad ir prie kitų „Maxima“ parduotuvių vairuotojai rastų pažangiausius „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo sprendimus“, – komentuoja „Ignitis“ elektrinio mobilumo departamento vadovas.

„Tai dar vienas žingsnis patogumo link – atvykę apsipirkti į didžiąsias parduotuves mūsų klientai negaišta veltui laiko – kol jie renkasi prekes, mašinos pakraunamos ir tiesiai iš karto gali leistis į kelionę, iškylą ar pas artimus žmones. Gyvenimo tempas toks didelis, kad jei gali suderinti kelis veiksmus, sutaupai laiko kitiems malonumams, pvz.: ilgiau gaminti skanią vakarienę iš „Maximoje“ įsigytų produktų,“ – sako lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Be jau veikiančių „Ignitis ON“ įkrovimo stotelių prie „Maxima“ parduotuvių Vilniuje ir Šiauliuose, ateityje planuojama įrengti įkrovimo stoteles dar keliuose Lietuvos miestuose: Kaune, Marijampolėje, Klaipėdoje ir Anykščiuose. Klaipėdoje numatomas elektromobilių įkrovimo parkas, kur vienu metu itin greitai įsikrauti galės net 8 elektromobiliai. Anykščiuose, šalia statomos „Maxima“ parduotuvės, bus įrengta net 11 įkrovimo stotelių, kuriuose vienu metu galės įsikrauti net 22 elektromobiliai.

Rugpjūčio 4-6 d. „Ignitis ON“ įkrovimo stotelėse Šiauliuose Rūdės g. 14 ir Vilniuje J. Tiškevičiaus 22, elektromobilių įkrovimui taikoma 50 proc. nuolaida.

Visas elektromobilių įkrovimo stoteles galima surasti ir patogiai pasinaudoti vienoje „Ignitis ON“ programėlėje.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas